Не будь КакСвета• Изменено 27 марта 2024
Заморозити яйцеклітини
Мені 42 роки, і я би хотіла ще дітей. Але пізніше і можливо не з цим чоловіком. Хто заморожув яйцеклітини? Яка процедура? Скільки коштує? Без наслідків для здоров´я?
Гидроусилитель руля• 28 марта 2024
Ответ дляNo problems
Це рекомендована кількість і не більше)
І ви так і не відповіли що це за така цікава історія що в нас під час блекауту нібито розморозилися яйцеклітини. То де саме?
No problems• 28 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Це рекомендована кількість і не більше)
В Киеве насколько я помню. Да это рекомендованное количество.
Гидроусилитель руля• 28 марта 2024
Ответ дляNo problems
Це сміливо можна ігнорувати.
Ця і жодна інша клініка не дасть гарантії що якась певна кількість яйцеклітин гарантує певну кількість народжених здорових дітей, тому все це маркетинговий хід і не більше.
Щодо розморожування - у Києві такого точно не було, це чергова страшилка. Ви хоча б уявляєте як саме зберігаються яйцеклітини? В ось таких ось дюарах, кожний з яких має тижневий запас азоту і який НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від наявності електроенергії. Туди просто підливається раз на кілька днів порція азоту.
No problems• 28 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Це сміливо можна ігнорувати.
Я не буду с вами спорить, так да и так. Рекомендации врачей конечно можно игнорировать.
Гидроусилитель руля• 28 марта 2024
Ответ дляNo problems
Звісно можна, це ж не рекомендація лікарів, це звичайний маркетинговий хід, щоб ви кілька ЕКЗ робили, а потім оплачували зберігання
Хоча якщо ви вірите в казочки про нібито розморжування яйцеклітин внаслідок блекаутів, то звісно ж повірите і таким ’рекомендаціям’)
No problems• 28 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Хорошо) а если яйцеклетки берутся и все остальное бесплатно?
Гидроусилитель руля• 28 марта 2024
Ответ дляNo problems
Звичайна перестарховка, тим більше якщо ви в стані окно, то звісно ж вам треба якомога більше взяти.
Але якщо ви пройшли хімію ДО - шансів майже нема на жаль.
No problems• 28 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
А чем мои яйцеклетки отличаются от других? Что их больше надо брать. Химии не было.
Гидроусилитель руля• 28 марта 2024
Ответ дляNo problems
Тим, що якщо ембріотрансфери робитимуть вам, а не сурмамі - гормональне навантаження для вас буде мінімальним.