Свій варік• 27 марта 2024

Кто сам делает сосиски куриные простенькие без кишок

На один, два приема пищи, поделитесь рецептом.
Хочу немного разнообразить меню, к тому же купила блендер, готова творить)
Ясамаякрасивая)• 27 марта 2024
Колись зустрічала рецепт, де курка варилась зі спеціями (за бажанням і з овочами), а потім м´ямо перебирали, відділяли від кісток - під блендер і в пластикову пляшку (для форми), додавали трохи желатину.
Але це були не сосиски, а типу варена ковбачка.
За складом - має бути смачно і нормально.
Але сама так і не пробувала))
Вишнёвая Леди• 27 марта 2024
Я роблю. Куряче філе+сл.масло+вершки+сіль, спеції. Відсажую або в силіконову форму для сосисок, або на противень довгими ковбасками і заморожую. Потім або жарю або в духовці. Смачно.
А що таке?• 27 марта 2024
1 кг курячого філе, 200 мл вершків (або молоко + 70 гр масла), сіль, приправи за смаком (мускатний горіх, перець, паприка, часниковий перець, суха зелень - що подобається), пару кубиків льоду перебити в блендері до однорідності.
Харчову плівку або розрізаний пакет для запікання змастити олією або якимось жиром, порізати на шматочки 20×20 або в залежності від того, якого розміру сосиски потрібні, на кожен шматочок викласти пару ложок фаршу, туго закрутити, зав´язати хвостики.
Відварювати в окропі хвилин 6-8, в залежності від товщини сосисок.
Без проблем збервгаються сирі в морозилці. Заморожені варяться довше.