ПробілНеПрацює• 27 марта 2024

Витамин Д, разные результаты

Сдавала анализ на витамин Д, результат 40 нг/мл - норма, пересдала через 20 дней в другой лаборатории - 25 нг/мл. Он мог так быстро упасть, или это лаборатория какая-то сделала неправильно?
ОйЙой• 27 марта 2024
Там має бути показник норми.
Дивіться таблиці.

Відкушу все що стирчить• 27 марта 2024
Когда первый раз сдавали, сколько дней прошло с приёма вит д или других добавок?
автор ПробілНеПрацює • 27 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Очень много, пару месяцев точно
автор ПробілНеПрацює • 27 марта 2024
Ответ дляОйЙой
Там має бути показник норми.
Дивіться таблиці.
25 не норма, 40 - норма, кому верить?!
Вся в кредитах• 27 марта 2024
40 это мало, хоть и попадает в референтные значения. Референты ставит лаборатория, это как усреднённые показатели.
Должен быть не меньше 60
Відкушу все що стирчить• 27 марта 2024
Ответ дляВся в кредитах
Должен быть не меньше 60
Вы с ферритином не путаете?
Вся в кредитах• 27 марта 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вы с ферритином не путаете?
Нет, не путаю. Даже не меньше 65 нг/мл вит Д должен быть
Томатико• 27 марта 2024
Не до Вас особисто, а взагалі:
люди, хоч трошечки читайте і не вірте,що якісь там дяді в кабінетах бажають вам здоров´я і прямо ось так переживають за це
Поцікавтеся, почитайте де і як були встановлені норми вітаміну Д , що насправді ви п´єте під тою назвою і як це впливає на печінку і загалом на кишково - шлунковий тракт.
Сердючка• 27 марта 2024
Может. Витамин д быстро падает, поэтому надо принимать профилактические дозы. Я принимаю 10000 раз в неделю

Единорог_помог• 27 марта 2024
Я как- то сдавала в двух лабораториях гормоны щитовидной железы, так мало того , что они были разные, так доктор сказал что это бред написан, не может быть таких анализов. Теперь сд аю в институте рака .
Томатико• 27 марта 2024
Туліть далі своє рука лице... Просто це ще один доказ, що хто бажає мати інформацію і брати на себе відповідальність, той знайде все , що потрібно. А інші зграєю так і бігатимуть по свистку, куди накажуть. Якщо що - дипломований хімік - біолог і маю 15 років досвіду роботи у фармацевтичній промисловості
Знаю, як то кажуть , всю кухню зсередини.
Меряю линейкой• 27 марта 2024
Ответ дляВся в кредитах
Должен быть не меньше 60
Ви праві. Мені лікар теж сказав, що має буди десь 60-80.
Меряю линейкой• 27 марта 2024
Ответ дляТоматико
Не до Вас особисто, а взагалі:
На печінку і шлунок не читала такого. Знаю, що тим, хто приймає 10 тис і більше, треба виключити з раціону молочні продукти, бо можуть утворюватися камені в нирках.
Вся в кредитах• 27 марта 2024
Ответ дляТоматико
То чому нічого конкретного не кажете, якщо знаєте і розбираєтесь?
Лише загальні фрази ні про що
автор ПробілНеПрацює • 27 марта 2024
Ответ дляМеряю линейкой
То есть дефицит в любом случае, но размах такой нифиговый у них получился
Меряю линейкой• 27 марта 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ви не переживайте, чим більше, тим краще.