Всех в сад• 27 марта 2024

Як назвати цей колір очей?

Жовті? Це ж не карий, не сірий, не зелений. Ніяк не можу зрозуміти якого кольору очі доньки.
ЯсноВидящая• 27 марта 2024
Фіолетові

dulenok• 27 марта 2024
Я б все таки считала их серыми
Білий Лосик• 27 марта 2024
Біколор?
ЯНаПэПэ• 27 марта 2024
Каре-зеленые
Капризуля• 27 марта 2024
Я б сказала зеленые
Любви вам!• 27 марта 2024
Ответ дляКапризуля
Я б сказала зеленые
Мне тоже больше к зелёным
Сиреневая цапля• 27 марта 2024
Коричньово сіруваті. З переходом))) трьохмасні.
празники не помню• 27 марта 2024
зеленые, каре-зеленые
Пишу каліграфічно• 27 марта 2024
черепашковый окрас

Пишу вірші, дорого• 27 марта 2024
У меня такие, многие считают зелёными
постою_послушаю• 27 марта 2024
Красииивоеее!
автор Всех в сад • 27 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
У меня такие, многие считают зелёными
От здалеку вони дійсно як зелені, але якщо дивитися близько - зеленого немає взагалі. Середина карі, окантовка сірі, посередині перехід - і все це створює оптичну ілюзію та зелений колір. А який по факту - незрозуміло. При чому у мене сірі, у батька світло голубі. Звідки цей колір виліз - незрозуміло :)
Люблю_смаколики• 27 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
У доньки такий самий колір очей. Я називаю цей колір горіховий . Знаєте, коли зелена шкура горіха неочікувано фарбує шкіру рук у коричневий колір . Тому така асоціація при поєднанні зеленого та коричневого кольорів
Пишу каліграфічно• 27 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
ось в мене теж стали наподобіє, в дитинстві були темно карі, потім посвітліли зараз неоднородний колір, градієнт
Стервочка• 27 марта 2024
Я на такі кажу- очі чайного кольору
Inno4ka-ya• 27 марта 2024
Гарні очі
Дюйм оф о4ка• 27 марта 2024
У меня похожие. Причем в детстве были карие, а с возрастом цвет изменился, стал трехцветным). Как правильно назвать цвет-не знаю. Гугл пишет-болотный (ореховый)
Пишу вірші, дорого• 27 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Так, така ж історія. в моєї мами - сірі, в батька - сині. А у мене отакі різнокольорові ))