Изменено 27 марта в 17:47

Зараз коридор затемнення від 25 березня до 8 квітня

Які події у вас відбуваються? Я вже знаю точно 5-х осіб,в яких вже за пару цих днів сталися кардинальні зміни в житті.Незаплановані. Точно знаю ,що в цей період не можна сваритися, змінювати роботу(планувати),змінювати проживання, здійснювати переїзди. Виняток тільки якщо складаються вимушено так обставини,що ніяк і вони не заплановані ,а зненацькі.
Зараз загострилися(за тиждень -два до затемнення) проблеми зі здоров*ям. вилазить багато конфліктних ситуацій. Люди намагаються перетнути твій власний кордон. Що у вас відбувається у ці дні?
р.с. рішення чи події,зроблені в цей період,як печатка,змінити не можна буде протягом 18 років. Тому якщо йти з роботи чи розривати стосунки,то це остаточний кінець
А Я Самая Самая 27 марта в 17:45
Два дня болит голова
Червона рута 27 марта в 17:47
Весенний авитаминоз. Тянет на сладкое и спать.
Этожзвяздаяегообожаю 27 марта в 17:50
Шукати роботу можна?
Не будь КакСвета 27 марта в 17:50
То есть если уйти с работы , то 18 лет безработный будет ? Почему такие крайности?
Ручки-Крючки 27 марта в 17:51
Розійшлися. Були в стосунках більше 3-х років. В мене немов очі відкрилися. Ні краплі не шкодую.
ЖонДуан 27 марта в 17:51
25.03 произошло то что я очень ждала два последних года. Незабываемый день в моей жизни! Я буду его долго вспоминать в деталях
автор котопёс 27 марта в 17:52
Ответ дляНе будь КакСвета
То есть если уйти с работы , то 18 лет безработный будет ? Почему такие крайности?
нет. если уйти,то назад точно уже не возьмут,если передумать. если конфликт начинать,то он затянется на 9-18 лет. не подают иски,иначе они будут идти вечно.. разрыв с человеком будет навсегда.
автор котопёс 27 марта в 17:52
Ответ дляРучки-Крючки
Розійшлися. Були в стосунках більше 3-х років. В мене немов очі відкрилися. Ні краплі не шкодую.
якщо це вивижане рішення,то це назавжди.назад нема дороги
Стріляний птах 27 марта в 17:52
А в мене дивом вирішились давні проблеми. Які я вже похоронила і забула. Причому декілька і буквально за 2 дні
Не будь КакСвета 27 марта в 17:53
А этот коридор затмений раз в год или раз в 18 лет ?
Стріляний птах 27 марта в 17:54
А ви от кажете про 5 осіб. А якого характеру зміни в них стались?
задумчивая мордочка 27 марта в 17:54
Так, теж неочікувана ситуація відбулася.
from Ukraine 27 марта в 17:54
Змінити не можна 18 років Нагадує прикмету з дитинства,якщо розбити дзеркало,то буде нещастя 7 років
Ручки-Крючки 27 марта в 17:54
Ответ длякотопёс
якщо це вивижане рішення,то це назавжди.назад нема дороги
Чудово)
Стріляний птах 27 марта в 17:55
Ответ длязадумчивая мордочка
Так, теж неочікувана ситуація відбулася.
Цікаво, позитивна? Бо в мене всі події позитивні. Але саме цікаве про те що писала автор. Переїзд, житло, відносин
Даю справку 27 марта в 17:55
А я переїхати планую
автор котопёс 27 марта в 17:58
Ответ дляfrom Ukraine
Змінити не можна 18 років Нагадує прикмету з дитинства,якщо розбити дзеркало,то буде нещастя 7 років
йдіть повз
5 1 2
В кого тако було 27 марта в 17:59
У мене на роботі прямо день відкритих дверей для шизоїдів, задротів
автор котопёс 27 марта в 17:59
Ответ дляНе будь КакСвета
А этот коридор затмений раз в год или раз в 18 лет ?
не раз в рік. в 2022 р був з 30 квітня на 14 днів.
автор котопёс 27 марта в 17:59
Ответ дляСтріляний птах
А ви от кажете про 5 осіб. А якого характеру зміни в них стались?
різні.як позитивні так і негативні
автор котопёс 27 марта в 18:00
Ответ дляДаю справку
А я переїхати планую
рішення виважене? бо назад дороги не буде. не найкращий час для переїзду.Це печатка,яку не змінити в майбутньому
автор котопёс 27 марта в 18:00
Ответ дляСтріляний птах
А в мене дивом вирішились давні проблеми. Які я вже похоронила і забула. Причому декілька і буквально за 2 дні
так,зараз відбуваються кармічні зненацькі події
автор котопёс 27 марта в 18:01
Ответ дляВ кого тако було
У мене на роботі прямо день відкритих дверей для шизоїдів, задротів
буде багато конфл.ситуацій
Мию чакри щоденно 27 марта в 18:02
у меня просто треш происходит. жизнь с ног на голову. сказали б раньше - не поверила б
Даю справку 27 марта в 18:03
Ответ длякотопёс
рішення виважене? бо назад дороги не буде. не найкращий час для переїзду.Це печатка,яку не змінити в майбутньому
Виважене - переїзд буде потрібен , дуже тісно нам, сім я виросла . І це стопорить їти далі і планувати життя , роботу і тд .Але з квартирою ще не впевнені яку і коли .. зараз на сумках , неділя -дві треба зробити вибір .
AnnaOst 27 марта в 18:03
У мене дитина третій день не їсть нормально і вдень не спить. Тепер я знаю чим це собі пояснити - коридором затемнень. Я планую поїздку зараз, купую квитки,бронюю житло. Сама поїздка буде після коридору затемнень. Подивимося як складеться все)
Помилуйте мадам 27 марта в 18:05
Схудла на 3 кг без ніяких зусиль за 3 дні. Мені куди?)
В гости звали? 27 марта в 18:05
Ответ дляПомилуйте мадам
Схудла на 3 кг без ніяких зусиль за 3 дні. Мені куди?)
Ведьма
Стріляний птах 27 марта в 18:06
Ответ длякотопёс
рішення виважене? бо назад дороги не буде. не найкращий час для переїзду.Це печатка,яку не змінити в майбутньому
Ну ось цікаво. Моя мама в окупації, бойові дії. Там свої проблеми. Але суть в тому що вони наважились виїхати але перевізник , організатори майже місяць мутили воду. Мама сказала то я вже й не поїду. А вчора позвонили організатори і сказали щоб пакували речі за ними приїдуть і житло дадуть і все таке
І тут ви про переїзд
Подвійна веселка 27 марта в 18:06
Дуже посварилася з чоловіком. Він хоче на розлучення подавати сподіваюся перебіситься. Свекруха провокує на конфлікти. А також ми постраждали від обстрілу. Добре, що просто ремонт хоч і немалі гроші, але всі живі залишилися. Штраф піймала, короче, в мене по повній програмі.