16 апреля в 20:44

Це сьогодні я

Нажерлась чорносливу у згущеному молоці, потом шоколадки трохи і морозиво
Ну а потім мені перейшло , але це всеодно забагато
5 3 5
Срочнокпсихологу 16 апреля в 20:47
Шо перейшло , куди?
Кубик Рубика 16 апреля в 20:47
Нє .не п´ю не курю, але солодке не люблю, стрес не заїдаю...
Відповів всім 16 апреля в 20:47
прикус неправильный на фото, родители в детстве не занимались
Куда ж без меня 16 апреля в 20:49
Я під час стресу взагалі не можу нічого їсти, а от коли відпустило, то їм забагато
Пополняю_Карму 16 апреля в 20:51
Ответ дляВідповів всім
прикус неправильный на фото, родители в детстве не занимались
Моєму ребенку недавно сломали нос и выбили 7 зубов, до этого зубы были идеальными и занималась ухты как прикусом
По-этому, идите... Вы не знаете, что там было с человеком и каким образом жующего человека охаять
18 6
Куда ж без меня 16 апреля в 20:51
Ответ дляВідповів всім
прикус неправильный на фото, родители в детстве не занимались
Ого. Ви спеціаліст вищої категорії. Навіть не кожний стоматолог розгледить подібне, коли закритий рот набитий їжею
Мадам Подлинник 16 апреля в 20:52
Фу, стільки солодкого, мене б зтошнило
Муркамурковна 16 апреля в 20:53
Дивлячись який стрес
З 22 . 02 майже 2 тижні кава, вода, кава, хоч би 100 грам пішло.. А потом зажор і хоч би 100 грам прилипло...
А коли заїдаєш емоції то інша справа
Самоучка 16 апреля в 20:54
Не нудить?
Техпаспорт на медузу 16 апреля в 20:56
Ответ дляПополняю_Карму
Моєму ребенку недавно сломали нос и выбили 7 зубов, до этого зубы были идеальными и занималась ухты как прикусом
По-этому, идите... Вы не знаете, что там было с человеком и каким образом жующего человека охаять
Боже, і як ви це пережили? Що плануєте робити із травмами?
Пополняю_Карму 16 апреля в 20:59
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Боже, і як ви це пережили? Що плануєте робити із травмами?
Пацан уже сидит, ребенок работает с психологом, на носу операцию сразу сделали, делаем челюсть , это долго и так как было уже не будет
Меломанка Маланка 16 апреля в 21:03
Ответ дляСрочнокпсихологу
Шо перейшло , куди?
Мабуть вийшло в туалет.
Не заздріть тьоті 16 апреля в 21:09
Ответ дляКуда ж без меня
Я під час стресу взагалі не можу нічого їсти, а от коли відпустило, то їм забагато
І я коли стресую апетиту 0 , хочеться спати одразу . За перші два тижні війни скинула 11 кг , так і тримаюсь зараз .
Доктор Хаос 16 апреля в 21:10
Морозиво з галі затріпала цілу коробку, навіть не помітила. Але то ще пмс. окрім емоцій
Кавуся 16 апреля в 21:13
Ответ дляВідповів всім
прикус неправильный на фото, родители в детстве не занимались
И ?
Відповів всім 16 апреля в 21:19
Ответ дляПополняю_Карму
Моєму ребенку недавно сломали нос и выбили 7 зубов, до этого зубы были идеальными и занималась ухты как прикусом
По-этому, идите... Вы не знаете, что там было с человеком и каким образом жующего человека охаять
Вы тоже ребенком не занимались, раз в драки лезет? Поэтому заступаетесь за подобных вам?
1 1 2
Пополняю_Карму 16 апреля в 21:24
Ответ дляВідповів всім
Вы тоже ребенком не занимались, раз в драки лезет? Поэтому заступаетесь за подобных вам?
У меня девочка, 13 лет , в драку не лезла, ударил пацан, потому, что она сказала, что он абьюзер по отношению к своей девушке
Відповів всім 16 апреля в 21:27
Ответ дляПополняю_Карму
У меня девочка, 13 лет , в драку не лезла, ударил пацан, потому, что она сказала, что он абьюзер по отношению к своей девушке
Еще лучше
Куда ж без меня 16 апреля в 21:33
Ответ дляНе заздріть тьоті
І я коли стресую апетиту 0 , хочеться спати одразу . За перші два тижні війни скинула 11 кг , так і тримаюсь зараз .
Для мене це була би вже дистрофія. У вас мабуть ці 11 кг були в запасі, бо я і так худа і від стресу схожа на кощея. На обличчі також одразу + 10 років, коли худію.
Не заздріть тьоті 16 апреля в 21:34
Ответ дляКуда ж без меня
Для мене це була би вже дистрофія. У вас мабуть ці 11 кг були в запасі, бо я і так худа і від стресу схожа на кощея. На обличчі також одразу + 10 років, коли худію.
Так , вони мені були якраз лишніми і зараз моя вага мені подобається . А от з обличчям таж проблема , краще б було повнішим .
Сонячний зайчик 16 апреля в 21:45
Ответ дляВідповів всім
прикус неправильный на фото, родители в детстве не занимались
Охереть как можно по этому фото с таким ракурсом и полным ртом у модели определить прикус. Вы видимо очень опытный ортодонт , можно Ваши контакты.