vikinguryonok• 27 марта 2024

Рашисти на своєму публіку в фб кічаться цирконами і погрожують

бомбити мирні наші міста.
Вже навіть не соромлячись.
Раніше, коли бомбили, то хоч брехали, що в центри прийняття рішень чи ще якусь пургу несли.
А зараз вже відкрито заявляють....
_Homyak_• 27 марта 2024
А ви що робите?

автор vikinguryonok • 27 марта 2024
Ответ для_Homyak_
А ви що робите?
в сенсі я що роблю?
Працюю, доначу на ЗСУ, дитину виховую.... далі перечисляти?
ЮлияL• 27 марта 2024
Не надоело вам по их пабликам шариться? Думаете, что-то измениться?
автор vikinguryonok • 27 марта 2024
Ответ для_Homyak_
А ви що робите?
а що робите ви?
Чашечка кофе• 27 марта 2024
А до цього вони такі дії не вчиняли...?
автор vikinguryonok • 27 марта 2024
Ответ дляЮлияL
випадково в стрічці проскочило... мене не питало
летта• 27 марта 2024
пошли они в жопу

ЮлияL• 27 марта 2024
Ответ дляvikinguryonok
И само скриншоты зробилось. Фантастика😀
Калиопа• 27 марта 2024
Ну хай пишуть, що нам з того?
То що вони кончені , то і так знали всі, те що будуть бомбити далі теж очевидно.
автор vikinguryonok • 27 марта 2024
Ответ дляЮлияL
И само скриншоты зробилось. Фантастика😀
особисто вам це десь давить?
Мені кацапи з їх діями і риторикою тошнять, а не чиїсь там скриншоти
_Homyak_• 27 марта 2024
Ответ дляvikinguryonok
в сенсі я що роблю?
Не то додайте ще, що паніку сієте і херню усіляку рашиську поширюєте.
Мимо_шла• 27 марта 2024
Наши опровергли эту инфу, сказали, что до Киева время подлета 8 минут, а не то что у вас на скрине
ЮлияL• 27 марта 2024
Ответ дляvikinguryonok
особисто вам це десь давить?
Интересно чисто психологически. Два года, каждый день рашисты реагируют одинаково. Что движет людьми, которые до сих пор это копируют и тащат на форумы.
Чаюри• 27 марта 2024
Нічо вони і раніше не брехали, хочуть знищити всіх нас і на звільнене місце завезти мокшан. Але хотіти не дорівнює бути спроможними.
Чаюри• 27 марта 2024
Ответ дляvikinguryonok
особисто вам це десь давить?
Менше зважайте на їх риторику.
lilu1990• 27 марта 2024
Ответ дляvikinguryonok
особисто вам це десь давить?
Вас авторе ще щось дивує у поведінці кацапів чи у тому що відбувається? Я вам заздрю
Юля Неюля• 27 марта 2024
Есть еще вопросы?
Чаюри• 27 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Йшов третій рік повномасштабної, одинадцятий рік війни, хтось шукає логіку у кацапів)
KozaNostra_I• 27 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Скорость известна, расстояние тоже, можно и самим посчитать.

Чаюри• 27 марта 2024
Узька козаностра тут як тут)))
taka• 27 марта 2024
Были бы у нас свои разработки и мы бы кичились. А так.. Что нового?
Даксо• 27 марта 2024
Так их цирконы несбиваеммые оказались очередным аналоговнетом. Они правда так и не поняли как обосрались, когда их ракеты сбили над киевом?
Даксо• 27 марта 2024
Ответ для taka
А какие у вас в ДНР разработки?
taka• 27 марта 2024
Ответ дляДаксо
А какие у вас в ДНР разработки?
К чему этот тупорылый высер?
автор vikinguryonok • 27 марта 2024
Ответ дляЮля Неюля
Есть еще вопросы?
він має бути в зоні суворого режиму, а не на цих цирко-виборах