Живчик-счастливчик• 27 марта 2024
Головокружіння перед місячними
Головокружіння перед місячними і під час,що робити щоб менше крутилась голова,стрибки тиску,підвищене серцебиття і це тільки при пмс,хіба такі симптоми можуть бути при пмс?
Замріяна• 27 марта 2024
Сходіть до гінеколога, може випише фолієву кислоту. Чи може знайде причину. Бо в мене не знаходять причини чому болючі місячні, що просто лежу день не можу встати особливо перший.
Живчик-счастливчик
• 27 марта 2024
Ответ дляБлиск думки
В мене так, а ще так як розсіяна увага
Так ніби сконцентруватися неможу,все як розмито
Живчик-счастливчик
• 27 марта 2024
Ответ дляБлиск думки
В мене так, а ще так як розсіяна увага
Як у тумані
KristinkaCute• 27 марта 2024
Лично мне помогла подготовка в виде физических упражнений и питания которое включает в себя повышение гемоглобина и в целом витаминов в организме. Тогда головокружения практически не беспокоят.