ГейТуда• 27 марта 2024
Как понять билеты на конкретный поезд ещё не появились или уже раскуплены?
Потому что обозначаются они одинаково "без вільних місць".
Где смотреть?
Марічка• 27 марта 2024
Який саме потяг, бо я намагалась купити київ запоріжжя інтерсіті і із не було на мої дати, виявилось не кожен день він ходить саме до зп
Дзонила на вокзал в довідку
Атятя_тётя• 27 марта 2024
Якщо менше, ніж 20 днів до поїздки, то куплені квитки. Але буває викладають квитки ще додатково або хтось здає квитки
ПодругаМужа• 27 марта 2024
Був якийсь спеціальний бот у Вайбер для відстеження появи квитків. Забула назву. Щось схоже на railwaybot
ДаЗдраПерма• 27 марта 2024
Ответ дляsvr_2008
По Україні надходять у продаж за 20 календарних днів. Оновлення щодня о 8.00 ранку
Не завжди.Наприклад з Миколаєва відкривають продаж лиже за 10 днів.
Люблю пиво• 27 марта 2024
Краще подзвоніть на гарячу лінію Укрзалізниці. Спитайте, за скільки днів відкривається продаж квитків саме на ваш потяг і о котрій годині ( зазвичай о 8 ранку).
Можуть бути нюанси:)
ОбережнаЯ• 27 марта 2024
Ответ дляsvr_2008
Оновлення у них немає о 8.00. Я з п´ятниці ловила квітки і мониторила по 200 разів на добу і о 8.00 і о 9.00, виклали сьогодні десь у 18.30, через пів години вже не було жодного.
ГейТуда
• 27 марта 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Вот те кто эти билеты купил, как-то узнали, промониторили, а у меня мониторинг-бот в телеге не показал эти билеты, и их нет( до отправления 9 дней
ОбережнаЯ• 27 марта 2024
Ответ дляГейТуда
Я тоже сегодня купила, но представьте с пятницы по 200 раз в день каждый день мониторила в приложении укрзализныци. Это ужас.
Некомильфо• 27 марта 2024
Ответ дляГейТуда
Какой маршрут,?
ГейТуда
• 27 марта 2024
Ответ дляНекомильфо
Какой маршрут,?
Львов- Днепр, 5 апреля , после 21.00, там есть один, верхних несколько но это не тот рейс на который я смотрела, там в 21 с чем то 2 рейса, на них ждала старта продаж билетов потому что мне нужно нижнее купейное, я с котом...
Некомильфо• 28 марта 2024
Ответ дляГейТуда
посмотрите на станцию раньше Львова.
Если я не ошибаюсь, есть Ужгород, вам со Стрий подойдет, там есть места.