Сизоока бестія• Изменено 27 марта 2024
Кожен день погано. Я в іншій країні. Проблеми зі здоров’ям
Три місяці знаходжусь у іншій країні. Тут часті дощі (зазвичай 2 дні сонце і 5 - похмуро або дощ). Температура повітря постійно скаче: вчора, наприклад, було плюс 14, сьогодні - плюс 8. На тому тижні один день було плюс 17, на наступний плюс 7.
Мій організм ніяк не може адаптуватись. Коли такі перепади погоди/температури - в мене стабільно болить голова, вже мало не кожного дня пʼю Нурофен.
Ще загострились проблеми з ЖКТ. Кожен день як не мігрень, так болить живіт. Мені 37.
В когось було подібне після переїзду? Адаптувались з часом ?
Эт вернячОк• 27 марта 2024
Ні, не адаптувалася до сих пір... мучаюся мігренями, бризкаю зол мігрен у спреї, мені його сюди передають, бо інакше взагалі ніяк. Повертатися нема куди...
ПультОт_БМВ• 27 марта 2024
Нурофен важкій на шлунок, не пийте його при головному болі. Купіть інші таблетки
Сизоока бестія
• 27 марта 2024
А ще після 18 годин просто валюсь з ніг. Хочеться лягти і щоб ніхто не чіпав. Таке враження, ніби розсипаюсь на частини.
Вночі прокидаюсь. Тривожність з-за війни додає стресу.
Дайте вподобайок• 27 марта 2024
Ну треба лікувати шкт, бо само не пройде.
Я в Україні і мені 37 і мене теж кожен день щось болить, як не те то інше,треба вам зайнятися здоров´ям щоб не стало гірше потім.
Дайте вподобайок• 27 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Це вік мабуть бо і мені 37 і я після 18 вже валюсь.
Ксерокопия ночи• 27 марта 2024
Я 5 років в польщі,не алаптувалась біля Балтики...завжди дощі...депресивний стан
Гжегож Бженчишчикевич• 27 марта 2024
Мне 50, я в Канаде, шатает прям всю от перепадов погоды. Но воздух здесь чистейший
Мона Лиза• 27 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
В Балтике вам было лучше?
Фантазерша• 27 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ирландия?
Я в центральній Німеччині, тут дійсно трохи інший клімат: висока вологість, вітри, в березні-квітні постійно міняється погода. У мене суглоби стали боліти, чого вдома не спостерігалося, ну і почалися іноді на погоду головні болі, хоча вдома голова боліла лише з похмілля. Але я якось вже за два роки адаптувалася. Є і свої плюси: м´яка зима, тепла осінь, немає спеки такої як вдома. Загалом я почуваю себе краще ніж в Києві, меньше хворію, висипаюся за 7-8 годин. Думаю екологія, ну в режим дня, тут я лягаю в 22-22:30, встаю в 6 ранку
Бриджит_Фрикандо• 27 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Скажите пожалуйста, а почему суставы болят? У меня очень сильно колени начали болеть, Германия, с чем это связано?
забиякина• 27 марта 2024
Те саме, шалена втома, головні болі, болі в суглобах при начебто нормальних аналізах. Що робить, хтозна.
Уравнобешенная• 27 марта 2024
1.5 года, не адаптировалась, пью таблетки, возвращаться мне некуда плюс два сына подростка.
забиякина• 27 марта 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Висока вологість повітря, тут артрози і ревматоїдний артрит дуже поширені захворювання
Карусель-весель• 27 марта 2024
Я в Киеве страдала каждую осень и весну головными болями, с приступами продолжительностью более двух недель. Сейчас переехала в Бухарест, здесь большую часть времени солнечно и сухо, уже две весны и две осени максимум эпизодически голова болит, и справляется нурофен, а не лирика как на родине.
Нервогенератор• 27 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
А я у вроцлаві,краса,тепло і дощів мало
Оля_с_киркою• 27 марта 2024
Я после Киева в Баварии отлично себя чувствую, через неделю после приезда хроническое подкашливание прошло. Тут экологмя всё-таки намного лучше.
Бывает, что на погоду суставы крутит, как и дома.
В остальном ничего критического, ни хуже, ни особо лучше не стало здоровье.