27 марта в 21:33

Дівчатка, знаю, що серед вас є ого-го господині. Поділіться вишеньками

Такими, як колись на весіллях пекли. Рецепт в кого, може є? Дякую дуже всім😚🍒🍒🍒🍒🩷
показать весь текст
автор Свезло так свезло 27 марта в 22:18
Ответ дляМольфарочка
В мене свекруха кондитер, то вона в ті часи майстрила. Я запитаю, тільки вже завтра відпишусь ❤️
Превелике дякую і Вам, і їй 💌🍒🌸🌸🌸
автор Свезло так свезло 27 марта в 22:19
Ответ дляCarin
Симпатичные ) Вон те персики или сливы я откуда-то знаю, хотя на сельских свадьбах не была в детстве, но увы не рецепт.
Нічого, може, хто з реальних людей поділиться) дякую, що відписалися 🍒💛
автор Свезло так свезло 27 марта в 22:20
Ответ дляГубка Боб
І ми робили. А соком моркви і буряку красили ті половинки і відразу у сахар тикали)))
А ще було таке печиво, кали . Треба було гарячу ліпьошку ( пардон за французьку) зчипити з одного краю, і в середину яблуко тоненьке всунути, а соломка була ножкою кали.
Це щось вже вкрай складне 🤭😻🙏 хоча звучить гарно
Секретница 27 марта в 22:20
Я никогда такое не видела и не ела
автор Свезло так свезло 27 марта в 22:23
Ответ дляСекретница
Я никогда такое не видела и не ела
Багато чого Ви пропустили -скажу я Вам так 🤭🥰🙏🍒
Бешене сарі 27 марта в 22:37
Ответ дляА вот недавно
Це не вони? Рецепт зверху
За схожим рецептом роблять помадку на паску.
Хтомолодець? Я! 27 марта в 22:50
Були такі в нас на весіллях, Житомирщина
Аж дитинство згадалось)
Алесс 27 марта в 22:55
Ответ дляКумедний ґудзик
В селах на весіллі на солодкий стіл подавали, солодощі такі.
В каком году?
Алесс 27 марта в 22:57
Ответ длядамаБезСобачки
А на Дніпропетровщині на весілля ’дивень’ був - ото смакота здавалася в дитинстві! Хтось їв таке? Тісто здобне на довгу палку накручене. В дитинстві магічно смачно здавалося. Вишеньки в нас ніде не бачила. На Київщині у нас шишки здобні пекли
рИска у нас называлось. Украшали бумажными цветами сверху и конфетами.
У меня такое было на свадьбе🤭
дамаБезСобачки 27 марта в 22:59
Ответ дляАлесс
рИска у нас называлось. Украшали бумажными цветами сверху и конфетами.
У меня такое было на свадьбе🤭
Цікаво, а з якої ви області? Такої назви не чула, але по опису це те ж саме)
Алесс 27 марта в 23:01
Ответ длядамаБезСобачки
Цікаво, а з якої ви області? Такої назви не чула, але по опису це те ж саме)
Харківська
Фоток своїх нема. Все дома залишилось.
Пошукаю в гуглі
Ось таке. Смачне було,хрустяще
дамаБезСобачки 27 марта в 23:14
Ответ дляАлесс
Харківська
Фоток своїх нема. Все дома залишилось.
Пошукаю в гуглі
Ось таке. Смачне було,хрустяще
Дивень більше ніби бахромою такою накручувався, але так, принцип такий самий, воно було солодкн і хрустке, прикрашене теж. А нам, малим, так цікаво було, коли тобі дають таку здоровецьку палку смакоти))
Алесс 27 марта в 23:53
Ответ длядамаБезСобачки
Дивень більше ніби бахромою такою накручувався, але так, принцип такий самий, воно було солодкн і хрустке, прикрашене теж. А нам, малим, так цікаво було, коли тобі дають таку здоровецьку палку смакоти))
Ну да. То примерно,на фото.
Не нашла похожих.
Бахромой. Сперва отламывали эту бахрому запеченную. А потом палку обгрызали🤭🤣
1 1
Кумедний ґудзик 28 марта в 08:09
Ответ дляАлесс
В каком году?
Середина 90-х, початок 2000-х.