из_под_тишка• Изменено 28 марта 2024
Якщо є паспортні дані і телефон...
Якщо відомі паспортні дані і номер телефону, що можна дізнатися про людину? Людина звичайна.не ФОП. Прописка по паспорту інша, ніж там де живе. Чи можна дізнатися за номером телефону де людина знаходиться? Чи це неможливо і треба мати якійсь доступ?
Питаю, бо мені влаштувала терор одна людина. Поки я її заблокувала. Вона знає паспортні дані. По прописці я не живу. Номер не хотілось би міняти
Алгонавт• 28 марта 2024
Узнать что?)))ваши паспортные данные во всех инстанциях есть,куда вы обращались🤪
Алгонавт• 28 марта 2024
По активному номеру можно узнать,где человек,и отследить передвижение,можно взломать телефон)
из_под_тишка
• 28 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Место работы например.
Веселуха Муха• 28 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Ну-ну узнайте!
Меня много• 28 марта 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Гроші роблять все. Майже.
В поліцію зверніться
Там за взятку ещё и посадят статью припишут. Чему Вы учите человека.