28 марта в 13:30

Аліменти по судовому наказу

Доброго дня усім. Дівчата підскажіть як відбувається стягнення по аліментам судовий наказ. Я отримала судовий наказ направила його у виконавчу службу, ті в свою чергу відкрили відповідне впровадження, що далі. Як відбувається оплата аліментів, місце роботи я повідомила
Шалена красуня 28 марта в 13:34
Отправляют лист БМ на работу, как сейчас незнаю долго это или нет.
Раньше это было очень долго шёл лист исполнительный, только лист приходил на работу БМ сразу увольнялся и так постоянно.
Уже ребенок вырос 18лет .
У меня такой опыт.
Надеюсь сейчас это всё быстрее происходит
Лгин 28 марта в 13:34
Нарахують одразу
Але вам би ще на місце роботи краще було б відправити
Шалена красуня 28 марта в 13:37
Долг красивый только на бумаге
Олена_Луг 28 марта в 13:39
Исполнительная служба отправит запрос на работу мужа, бухгалтерия будет удерживать
Сиренькая 28 марта в 13:39
Мій колишній по судовому рішенню не платив переважно, звільнився майже одразу після суду (або перейшов на з/п у конверті). Раз на кілька місяців за ініціативи його рідні перераховувались кошти. Але вже про аліменти не йдеться, помер відповідач, таке життя.
Шалена красуня 28 марта в 13:40
Ответ дляСиренькая
Мій колишній по судовому рішенню не платив переважно, звільнився майже одразу після суду (або перейшов на з/п у конверті). Раз на кілька місяців за ініціативи його рідні перераховувались кошти. Але вже про аліменти не йдеться, помер відповідач, таке життя.
А долг был или выплатили его родственники?
Наследство после него ребенок получил?
Или на БМ ничего не было из имущества?
Каяспер 28 марта в 13:43
Ответ дляСиренькая
Мій колишній по судовому рішенню не платив переважно, звільнився майже одразу після суду (або перейшов на з/п у конверті). Раз на кілька місяців за ініціативи його рідні перераховувались кошти. Але вже про аліменти не йдеться, помер відповідач, таке життя.
Ваша дитина має право на пенсію по втраті годувальника.
Сиренькая 28 марта в 13:44
Ответ дляШалена красуня
А долг был или выплатили его родственники?
Наследство после него ребенок получил?
Или на БМ ничего не было из имущества?
Борг не виплачений. Спадок не отримували, бо він на окупованій. Навіть не знаю, чи щось із того буде і чи варто починати тяганину із оформленням.
Сиренькая 28 марта в 13:45
Ответ дляКаяспер
Ваша дитина має право на пенсію по втраті годувальника.
Дякую за пораду! Я не знала. Поцікавлюся. А якщо я вдруге заміжня, це впливає якось?
Каяспер 28 марта в 13:47
Ответ дляСиренькая
Дякую за пораду! Я не знала. Поцікавлюся. А якщо я вдруге заміжня, це впливає якось?
Цього не знаю. Зверніться до Пенсійного фонду, вам розкажуть все. Однокласниця оформлювала, заміжня, але чоловік дочку не удочерив, отримує якісь кошти невеликі.
Крим мій 28 марта в 13:49
Може до ТЦК краще?
Сиренькая 28 марта в 14:01
Ответ дляКаяспер
Цього не знаю. Зверніться до Пенсійного фонду, вам розкажуть все. Однокласниця оформлювала, заміжня, але чоловік дочку не удочерив, отримує якісь кошти невеликі.
Дякую! 🌺
Шалена красуня 28 марта в 14:07
Ответ дляСиренькая
Дякую за пораду! Я не знала. Поцікавлюся. А якщо я вдруге заміжня, це впливає якось?
Нет, имеете право на выплату по втрате годувальника, и если ребенок учится на стационаре то платить должны до 23года ребенка
Сиренькая 28 марта в 14:24
Ответ дляШалена красуня
Нет, имеете право на выплату по втрате годувальника, и если ребенок учится на стационаре то платить должны до 23года ребенка
Ще школяр. Єдина проблема - не маю свідоцтва про смерть колишнього чоловіка, але спробую отримати в рацсі.
автор ХикориДикори 28 марта в 15:09
Ответ дляКрим мій
Може до ТЦК краще?
Він військовий, вже там і звільнитися не зможе
Крим мій 28 марта в 15:12
Ответ дляХикориДикори
Він військовий, вже там і звільнитися не зможе
Оце правильно. Єдина поважна причина не платити аліменти - померти.
автор ХикориДикори 28 марта в 19:18
Ответ дляКрим мій
Оце правильно. Єдина поважна причина не платити аліменти - померти.
Одна іншого як стосується
Крим мій 28 марта в 19:54
Ответ дляХикориДикори
Одна іншого як стосується
Ви подавали на аліменти, бо мали на це причини. Коли батьки забезпечують добровільно дітей після розлучення, то на аліменти рідко хто подає та питає про стягнення в примусовому порядку. Тому доведеться тепер платити.