Електрохарчування• 28 марта 2024
Чому Кіпр вважається краіною, де "відмивають гроші"?
У чому подвох кіпрських банків?
Снідаю авокадо• 28 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Отсутствие налогов?
низкий уровень налогов, поверхностный финмониторинг...
Міні-бікіні• 28 марта 2024
Прочтите в Гугле, там наверняка финансово грамотные люди давно уже расписали что и для чего.
Потому что на данном форуме никто деньги на Кипре не хранит и не имеет офшоров.
Міні-бікіні• 28 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
За то у нас чудесный.
Зашло в этом мес на моно около 180000 грн и на А банк 63900
Мой лимит дохода в А банке 60000, преувеличила немного на 3900 блок до выяснения, предоставьте информацию о доходах :) прошла проверку. Но как же это сложно всё.
Електрохарчування
• 28 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Отсутствие налогов?
цікаво а чому там їх нема?
Електрохарчування
• 28 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
я хочу зрозуміти простими словами
Електрохарчування
• 28 марта 2024
Ответ дляМіні-бікіні
За то у нас чудесный.
а який напрямок доходів?
монобанк значить лояльніший? за 180тис не питав?
і що саме треба було в перевірці предявити?
Снідаю авокадо• 28 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
розкажіть що саме?
В гуглі є визначення що таке офшори, про Кіпр також є інформація.
Електрохарчування
• 28 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
я чула ще що там в основному Нікосія
Електрохарчування
• 28 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
’Класичні офшори
Компанії, зареєстровані в офшорі, використовуються для зменшення податкового тягаря на бізнес та для захисту активів. Класичні офшорні компанії не мають права вести будь-яку діяльність на території країни, де вони зареєстровані. Вони також звільнені від будь-якої податкової звітності та сплачують лише фіксований податковий збір.
Приклади класичних офшорів: Беліз, Панама, Домініка, острів Джерсі та інші.
Офшори з низьким рівнем оподаткування
Компанії, зареєстровані в офшорних зонах із низьким рівнем оподаткування (юридичні офшори), повинні здавати звіти та платити податки за спрощеною системою оподаткування.
Приклади офшорів з низьким рівнем оподаткування: Велика Британія, Кіпр, Гонконг, Нова Зеландія. ’
а не підкажете як в цьому розібратися? може є де про це розказують?
це виходить взагалі не протизаконно ж?
Офшори з низьким рівнем оподаткування
це виходить взагалі не протизаконно ж?