Гореотума• 28 марта 2024
Моя третья замершая
Девочки кто сталкивался с 3-мя и больше замершими беременностями ?у меня сегодня горе,на 8 неделе уже нет сердцебиения хотя на 6 неделе все было прекрасно
Я сдавала все возможные анализы,принимала с первого дня прогестерон и кровь разжижаещие препараты
Сейчас вот в больнице,будет медикаментозный аборт
Кто проходил такое ?
Неместная Я• 28 марта 2024
Автор, я вас дуже розумію!!! У мене з другим чоловіком (від першого чоловіка у мене вже була донька і в другого чоловіка в попередньому шлюбі була донька) були три завмерлі, позаматкова і дві біохімічні😔 жодних аналізів не здавали, не лікувалась - просто відпустила ситуацію, поїхали з чоловіком на два тижні в санаторій на Закарпатті+термальні води кожен день. Повернулися додому і через два тижні в перший день війни дізналася, що вагітна - все пройшло чудово, народився здоровий богатир, зараз знову вагітна❤️ і це нам вже з чоловіком 38 і 41 відповідно. До чого це я все пишу, щоб ви не втрачали надію і вірили, що навіть після трьох завмерлих бувають вдалі вагітності!!! Обіймаю❤️
Гореотума
• 28 марта 2024
Ответ дляНеместная Я
Дякую Вам дуже за підтримку ♥️
БоВжеВільна• 28 марта 2024
Автор, це не аборт .
Бажаю, щоб наступна вагітність закінчилась народженням здорової дитини!
Гореотума
• 28 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Автор, це не аборт .
Дякую
Але вже маю сумніви чи зможу я в собі знайти сили знову спробувати
Айболитная• 29 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
Теж хотіла про це сказати. Можливо індивідуальна несумісність
Скоріше за все так і було. У мене донька народилась з іншим чоловіком, а у нього син з іншою жінкою.
Милота• 29 марта 2024
Автор, обратитесь к врачу и она вам подскажет как сохранить беременность в вашей ситуации.
Если у вас есть мутации тромбофилий и невынашивание в анамнезе, то вам нужна поддержка для сохранения беременности
Желаю вам удачи!