28 марта в 17:20

Сайт знайомств

Шановні знатОки і знатОкині( чи знаткині?🤔)

Якщо чоловік ( пів року після розлучення) вже другий тиждень пише зранку і ввечері іноді вдень в тіндері , але не просить номер телефону? І не запрошує в конкретний день на каву? А так розмито дуже.
Спілкування цікаве.
То це просто потриндіти і як жінка я йому не цікава?
Чи то нормально для того, хто шукає нормальні відносини?
Пуки-куки 28 марта в 17:22
Жонатик
6 1
Зяблик протестант 28 марта в 17:23
мабудь не вільний...
1 1
ХвостПистолетом 28 марта в 17:24
Да, стопудово не одинокий.
НетЕщеНаверное 28 марта в 17:25
нормально
автор Помогалочка 28 марта в 17:25
Ответ дляПуки-куки
Жонатик
Думаєте, що то брехня що розлучився?
Благоуханочка 28 марта в 17:26
я б посоромився брати номер на другий день....
максимум телеграм
Tttt-16e4 28 марта в 17:26
Ответ дляПомогалочка
Думаєте, що то брехня що розлучився?
может паузу взяли
автор Помогалочка 28 марта в 17:27
Ответ дляНетЕщеНаверное
нормально
А он зверху всі написали, що зайнятий(

Я просто так тула попала на одруженого . Хоча ніяких ознак не було. Тепер підозріла занадто
автор Помогалочка 28 марта в 17:27
Ответ дляБлагоуханочка
я б посоромився брати номер на другий день....
максимум телеграм
Ми вже другий тиждень спілкуємося
Благоуханочка 28 марта в 17:28
Ответ дляПомогалочка
Ми вже другий тиждень спілкуємося
вибачте, швидко читав, не помiтив
тодi так, дивно
сЛАдКОежКА 28 марта в 17:28
Он что один вам пишет? Не фокусируйтесь на нем. Смотрите что будет делать дальше, но вероятнее всего дела не будет.
автор Помогалочка 28 марта в 17:29
Ответ дляБлагоуханочка
вибачте, швидко читав, не помiтив
тодi так, дивно
Ну бо в середньому це десь до тижня спілкування. Навіть 2-3 дні. І хоча б в телеграм переходимо. А тут не запитує
сЛАдКОежКА 28 марта в 17:30
Думаю, что могу быть более приоритетные для него варианты. И пока не понятно с вами, встречаться или нет.
автор Помогалочка 28 марта в 17:30
Ответ длясЛАдКОежКА
Он что один вам пишет? Не фокусируйтесь на нем. Смотрите что будет делать дальше, но вероятнее всего дела не будет.
Звісно що не один. Але такого , щоб прямо цікаво спілкуватися було , майже не має.
Більшість відразу про секс. Або я вільний просто дружина в Європі і ми не розлучилися.- ну то напишеш, коли розлучитеся.
автор Помогалочка 28 марта в 17:32
Ответ длясЛАдКОежКА
Думаю, что могу быть более приоритетные для него варианты. И пока не понятно с вами, встречаться или нет.
Значно ближче (
Шкода 😥
Це дійсно складно в дорослому віці знайти нормального чоловіка.
Щоб і симпатичний, і цікавий, і не секс Ван найт
НетЕщеНаверное 28 марта в 17:38
Ответ дляПомогалочка
А он зверху всі написали, що зайнятий(

Я просто так тула попала на одруженого . Хоча ніяких ознак не було. Тепер підозріла занадто
Він тоді вам збрехав?
НетЕщеНаверное 28 марта в 17:41
Ответ дляПомогалочка
Значно ближче (
Шкода 😥
Це дійсно складно в дорослому віці знайти нормального чоловіка.
Щоб і симпатичний, і цікавий, і не секс Ван найт
скільки вам років?
автор Помогалочка 28 марта в 17:42
Ответ дляНетЕщеНаверное
Він тоді вам збрехав?
Так.
автор Помогалочка 28 марта в 17:42
Ответ дляНетЕщеНаверное
скільки вам років?
Аристократка-тунеядка 28 марта в 17:43
Ответ дляПомогалочка
А он зверху всі написали, що зайнятий(

Я просто так тула попала на одруженого . Хоча ніяких ознак не було. Тепер підозріла занадто
Бути може все що завгодно. І вічний писака, і одружений вічний писака, і неспішний, і незацікавлений, і звичний більш до спілкування в тіндері, і невпевнений, і жонатий, який хоче коханку....все що завгодно. І видумувати щось за однією його дією - це найдурніше, що можна робити на сз. Як і спілкуватись лише з одним, який ще на побачення навіть не запросив. Тож спілкуйтесь, і з ним, і з іншими, колись чи відпаде чи вирине))
Фиктивная 28 марта в 17:56
Ответ дляПомогалочка
Ми вже другий тиждень спілкуємося
Точно ви не #1
Колупалочка 28 марта в 17:57
Автор вы слишком много думаете и уделяете внимание этому
Бабуся мороз 28 марта в 18:00
Зазвичай кличуть на зустріч на 2-3день. 2 тижні я б не мусолила, просто ігнорувала б.
Аристократка-тунеядка 28 марта в 18:02
Як людина з великим позитивним досвідом знайомств на сз можу написати 7 заповідей:
1. Спілкуватися і знайомитися з багатьма.
2. Не вести себе якось інакше, ніж в житті.
3. Не очікувати від чоловіків з сз чогось такого, чого б не очікували при звичайному знайомстві на вулиці.
4. Не вигадувати нічого, не надумувати, просто спостерігати.
5.Не закохуватись в онлайн-образ.
6. Відкидати відразу лише ті анкети/фото/повідомлення, які ’100% ні’.
7. Не ставитись до всього цього процесу дуже серйозно.
автор Помогалочка 28 марта в 18:09
Ответ дляАристократка-тунеядка
Як людина з великим позитивним досвідом знайомств на сз можу написати 7 заповідей:
1. Спілкуватися і знайомитися з багатьма.
2. Не вести себе якось інакше, ніж в житті.
3. Не очікувати від чоловіків з сз чогось такого, чого б не очікували при звичайному знайомстві на вулиці.
4. Не вигадувати нічого, не надумувати, просто спостерігати.
5.Не закохуватись в онлайн-образ.
6. Відкидати відразу лише ті анкети/фото/повідомлення, які ’100% ні’.
7. Не ставитись до всього цього процесу дуже серйозно.
У мене не такий великий досвід. Але
1) що і роблю
2) я взагалі за те, щоб завжди бути собою. Яка є. Або приймає , або не по путі
3) на вулиці знайомляться?)
4) просто спілкуюся
5) тут взагалі складно. Я закохуюся в відношення до мене. А це точно не слова
6) розширила зону пошуку і лайкаю навіть тих, хто трішки не те. Мало лі
7) в
Це все поради неначе як для 18 років.
Я запитала за цього тому, що в цілому він найцікавіший з усього.
А тут вже на вигадували
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 марта в 18:10
1) присматривается 2) импотент 3) школьник 4) женщина. вот такие варианты вашего знакомого.
автор Помогалочка 28 марта в 18:13
Не по темі. Це тільки мене незрозуміла агресія криє сьогодні?
Аристократка-тунеядка 28 марта в 18:18
Ответ дляПомогалочка
У мене не такий великий досвід. Але
1) що і роблю
2) я взагалі за те, щоб завжди бути собою. Яка є. Або приймає , або не по путі
3) на вулиці знайомляться?)
4) просто спілкуюся
5) тут взагалі складно. Я закохуюся в відношення до мене. А це точно не слова
6) розширила зону пошуку і лайкаю навіть тих, хто трішки не те. Мало лі
7) в
Це все поради неначе як для 18 років.
Я запитала за цього тому, що в цілому він найцікавіший з усього.
А тут вже на вигадували
Це лише поради, які у мене народилися після читання багатьох тем тут, коли хотілося п´ятірнею лице пробити наскрізь))) так, для 18 років, але чомусь тут жіночки і в 45 не розуміють такі прості речі.

Ну от про вашого цікавого - це п4, не варте воно теми на форумі, хай пише собі, подивитесь.
А мій чоловік - п6 😂 таке ніяке було спочатку
Без образів 28 марта в 20:08
Якщо не запрошує, то пише просто потриндіти, скучно йому. Або ви дуже розгорнуто його розважаєте у переписці, нема інтересу зустрічатися. Може, вас забагато? Ви завжди готові цікаво і багато відповідати? Вас має йому не вистачати настільки, щоб викликати бажання та інтерес побачитись
автор Помогалочка 28 марта в 20:17
Ответ дляБез образів
Якщо не запрошує, то пише просто потриндіти, скучно йому. Або ви дуже розгорнуто його розважаєте у переписці, нема інтересу зустрічатися. Може, вас забагато? Ви завжди готові цікаво і багато відповідати? Вас має йому не вистачати настільки, щоб викликати бажання та інтерес побачитись
Знаєте, мені здається все простіше. Або цікаво, або не цікаво.от і все