Стопясят раз обсуждала• 28 марта 2024

Ваши третьеклассники

Могут сами прочитать задачу и решить без ваших подсказок?
Домашня Зюзя• 28 марта 2024
Третьекласники??? Вы не ошиблись, может первоклассники?
ТаЕщеОптимистка• 28 марта 2024
В мене першокласник, але задачу на 2 дії може сам розвʼязати без проблем.
Якщо у вашої дитини ж проблеми з розумінням прочитанного, то потрібно йти до психіатра, щоб виключити дислексію наприклад.
AmazingLady• 28 марта 2024
Конечно. И не одну .
Куда ж без меня• 28 марта 2024
Вы обращайтесь. Видите, уже и диагноз поставили вашему ребенку.
З вишневого садка• 28 марта 2024
Я репетитор з математики. Є діти з певними особливостями абстрактного мислення, які дійсно не розуміють суті текстових задач. Це стається коли їм важко розрізнити суттєве від несуттєвого, послідовність дій, визначити причину та наслідок.
Ви ніколи не зверталися до дефектолога чи клінічного психолога? Там всі ці когнітивні функції вимірюються, ви зможете зрозуміти причину.
Экспертиза• 28 марта 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Ага
Типичная советчица )
Своего не предлагать• 28 марта 2024
В третьому вже міг. А от перший і другий бувало часто що звав. В третьому син вже дотумкав, що можна на ютубі пояснення теми знайти. Бо бувало хворів, я на роботі, а йому ж дз не відміняли, от і почав сам перечитувати нові теми, а як не розумів то на ютубі пояснення знаходив.
ВільнаНазавжди• 28 марта 2024
Моя в 4 класі. Саме із задачами може бути проблема, особливо коли нова тема. Читання, мова, ЯДС та приклади - все легко і самостійно, і оцінки високий рівень. Але із задачами буває зовсім туго. Через 2-3 уроки цей затор як правило проходить.
автор Стопясят раз обсуждала • 28 марта 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Может он просто тупой?
Пффф 100%• 28 марта 2024
Я не всегда знаю как решить задачу третьего класса. Если это нуш , то там вообще автор 100% что-то нюхал.
Своего не предлагать• 28 марта 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Может он просто тупой?
Завжди є причина, чого не розуміє, тупість тут ні до чого. Вірші вчить нормально? Інше вчить і може пересказати?
Своего не предлагать• 28 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Це який предмет?))) Бо я книжок нуш не бачила, син в Ростку.
Ответ дляПффф 100%
Это ядс
Пффф 100%• 28 марта 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ядс 2 класс. Но там и в математике такие задачи есть на голову не натянешь.
ВільнаНазавжди• 28 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Цікаво. Звідки у Ігоря глінтвейн?
Своего не предлагать• 28 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Капець. В Ростку Навколишній світ, але там про природу, землю, космос. Типу природознавство, географія, хімія, фізика. Все в одному. Теж для сина нудне дуже, але чогось і саме об´ємне. Пише дуже багато там.
Своего не предлагать• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Цікаво. Звідки у Ігоря глінтвейн?
А от і не Ігорь там поганий, а Ліза, бо глінтвейн у неї. Єва іскусітільніца і Адам-Ігорьок.
Тектологиня 80lv• 28 марта 2024
Першокласник - все робить сам
Пффф 100%• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Цікаво. Звідки у Ігоря глінтвейн?
Там по ходу у Лизы родители алкоголики , а Игорь просто оказался нет в том месте , не в то время.
Губки-уточкой• 28 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Боже, дякую вам за чесну відповідь. У мене такий же 4класник. З прикладами все чікі-пікі, з задачами бувають проблеми . Але ж тут подивишся, то всі генії просто:)
Пффф 100%• 28 марта 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ну так вы сравните наши книги по математике которые были и современные. Такое впечатление , что детей учат самым сложным путем.
У нас с первого класса учили считать в уме , теперь в третьем учат считать в столбик. Дети в недоумении, они трёхзначные числа в уме складывают / вычитают зачем им расписывать в черновике столбики.
ВільнаНазавжди• 28 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Дійсно так. Мені теж здається, що нам якось простіше все пояснювали, що сучасна програма наче і не важка сама по собі, але мало того що вона випереджає на рік, адже ми йшли з 7 років у школу, так ще й складним чином пояснюють нові теми.
Ms. При теле• 28 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Ребенок во втором классе высчитать в уме большая проблема., а с первого класса в столбик добавляет
ВільнаНазавжди• 28 марта 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ага. Тільки не зрозуміло з ким же в одному класі наші діти навчаються, де всі ті генії? Хоча може оцінки завищують 🤔 до нас з вересня приєднався хлопчик з сусідньої школи, бо їх клас залишився онлайн, а ми вийшли до школи. Дитину перевели з «високим» та «достатнім» рівнем, а він по факту дуже відставав від наших. Хлопчик розумний, ближче до нового року наздогнав переважну більшість нашого класу. Але з початку йому важко було
Ms. Android• 28 марта 2024
Мій не може.
Були у нейропсихолога, вона сказала що це нормально. Множить, ділить в умі, відрізняє числівник від прикметника і тд. Але з задачами проблема.
Пффф 100%• 28 марта 2024
Ответ дляMs. При теле
У нас столбики появились во 2 полугодии 3 класса. Дети считали в уме с первого.
ТаЕщеОптимистка• 28 марта 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Может он просто тупой?
Не має тупих дітей.
Якщо дитина не розуміє прочитанного, то це означає, що мозок працює по іншому, але це не значить, що дитина тупа
ТаЕщеОптимистка• 28 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Мій не може.
До чого тут нейропсизолог? Вам потрібно до психіатра
Конотопська відьма• 29 марта 2024
Може вирішити, але часто не може вірно записати умову. А в них ті умови дуже вимагають. Але бувають задачі, що так по дурному написані, що не може.
Конотопська відьма• 29 марта 2024
Ось, на приклад задача. Де в ній сказано, що бальні танці парні, і де вказано, що хлопчиків та дівчаток однакова кількість? Тому тут ще питання до тих задач.