28 марта в 17:54

Порада по гінекології

Два дні тягне низ живота. Є гадки, що перемерзла. Гінеколог радить 5-7 днів поставити свічки Діклосейф.
Почитала їх призначення. Я так розумію, просто знімають біль.
Які свічки ставите ви в таких випадках?
ЧупакабраЗеБест 28 марта в 17:59
у меня такое было когда я держала магазинчик на базаре. если иименно перемерзла, то только горячие ванны. никаких свечей.
Elena_Kiev_Solomenskiy 28 марта в 18:08
а попить мучницу?
Замулена ріка 28 марта в 18:25
Никакие,это не лечение
ЗновЗдоров 28 марта в 18:34
Просто пиз...ь, а нащо було тоді питата поради у гінеколога, якщо вам тут призначення зроблять...
Счастье_же_вот_оно 28 марта в 19:26
Боже мій, нічого не грійте, якщо є запалення, гріти не можна. Мені добре допомагає трава монарда, вона сильне протизапальне, але можливо Вам і не допоможе. Зазвичай від запалення свічки диклофенаку ставила, проте це краще за призначенням лікаря( Взагалі з аднекситом довго мучилась. Спробуйте для початку купіть траву монарда заварити, тільки прочитайте які протипоказання, повинно допомогти скоріш за все, вона навіть допомогає від укусу бджоли.