Петриківна• 28 марта 2024

Репетитор початкових класів онлайн

Може є у когось такий досвід?Дитині скоро 7 років,в 1й клас минулого року не пішли,тому що знаходимося не в Україні.Тут дитина ходить до 1го класу,але це взагалі не те.Потрібно навчити краще читати та писати.Я її сама вчила читати,але це кожного разу стрес для мене.Дитина зі мною нічого робити не хоче,а в школі зразковий учень.З чужими людьми себе так не поводить,як зі мною.Тому і думаю знайти їй вчителя.Але чи це буде ефективно онлайн?А як писати каліграфічно навчити онлайн?
Svitlo_• 28 марта 2024
Пошукайте на місці з числа наших біженців.
ИзЮмрудная• 28 марта 2024
Писати навчити можна тільки під доглядом. Я цей момент пропустила. Тепер літери пише у зворотній бік. І це вже не виправити
JuliaBgn• 28 марта 2024
Я так працюю, з дітьми початкової школи, закордоном. Спробуйте знайти репетитора, онлайн для першокласника не супер варіант