28 марта в 20:00

Чи може бути вагітність

Цикл завжди як по годиннику. Останні КД такі: 1 числа почалась мазня, 2 доби і все. Через день ще мазня на 3 доби.
Через два тижні ніби КД, але не такі сильні як завжди і коротші на 2 дні.
Чекаю через декілька днів наступні КД.

Збиралась йти до гінеколога на консультацію, а тут думка промайнула чи може це бути вагітність?
Вже погано пам´ятаю, але при першій вагітності точно в перший місяць мазня була декілька днів.

Тема для просто почути схожі історії
Результат:
вже голосів: 13
8 (61.54%) Так
5 (38.46%) Ні
ЗновЗдоров 28 марта в 20:02
А тест що показує?
Ангелок з ріжками 28 марта в 20:04
У знакомой была мазня в день месячных, скудно прошли 3 дня. Она обратилась к идиоту врачу который ей сказал, что это у неё полип и что надо делать выскабливание 🤦
Она потом пошла в частную клинику на УЗИ для того чтобы услышать 2 мнения и ей сказали,что она беременна
автор Молчалка 28 марта в 20:04
Ответ дляЗновЗдоров
А тест що показує?
Вже завтра зранку куплю і зроблю
Немає аптеки поряд, дуже далеко
автор Молчалка 28 марта в 20:06
Ответ дляАнгелок з ріжками
У знакомой была мазня в день месячных, скудно прошли 3 дня. Она обратилась к идиоту врачу который ей сказал, что это у неё полип и что надо делать выскабливание 🤦
Она потом пошла в частную клинику на УЗИ для того чтобы услышать 2 мнения и ей сказали,что она беременна
Жах який, ті лікарі!
В мене впринципі +- схожа ситуація була в першу вагітність, лікар заввіділеням гінекології в нашій поліклініці сказала що треба робити чистку, така вагітність не тримається. Але дякувати лікарю в стаціонарі, пігулки спокій і моєму щастю вже 7 років 🙏
Королева спама 28 марта в 20:08
Сдайте хгч или хоть тест купите.
Ангелок з ріжками 28 марта в 20:09
Ответ дляМолчалка
Жах який, ті лікарі!
В мене впринципі +- схожа ситуація була в першу вагітність, лікар заввіділеням гінекології в нашій поліклініці сказала що треба робити чистку, така вагітність не тримається. Але дякувати лікарю в стаціонарі, пігулки спокій і моєму щастю вже 7 років 🙏
Вот не зря говорят, что перед важным решением услышьте 2 мнения
автор Молчалка 28 марта в 20:10
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вот не зря говорят, что перед важным решением услышьте 2 мнения
100% !
А то й краще 3, з тим як зараз лікарі працюють!
автор Молчалка 28 марта в 20:10
Ответ дляКоролева спама
Сдайте хгч или хоть тест купите.
Куплю звісно)
Тема просто поговорити
Почемучечка 28 марта в 20:15
в мене так пів року мазня була- поліп.
автор Молчалка 28 марта в 20:17
Ответ дляПочемучечка
в мене так пів року мазня була- поліп.
(((
Я півроку чекати не збираюсь точно, до лікаря тиждень-два запис.
Ви видаляли? Був лише поліп чи ще якісь діагнози?
Почемучечка 28 марта в 20:20
Ответ дляМолчалка
(((
Я півроку чекати не збираюсь точно, до лікаря тиждень-два запис.
Ви видаляли? Був лише поліп чи ще якісь діагнози?
вагітність я ісключала. УЗІ два раза показало поліп. Робила в грудні гістероскопію, 3 місяці вже як немає мазні, слава Богу. Аналіз показав поліп ендометрію,
автор Молчалка 28 марта в 20:23
Ответ дляПочемучечка
вагітність я ісключала. УЗІ два раза показало поліп. Робила в грудні гістероскопію, 3 місяці вже як немає мазні, слава Богу. Аналіз показав поліп ендометрію,
Дякую, що розповіли!
Здоров´я Вам! ❤️
Eva030330 28 марта в 20:37
У меня тоже была мазня из за этого подумала что не беременна. Но нет. Тест показала положительный
Lesik_2013 28 марта в 21:32
У мене була мазня замість місячних дня 3 - була вагітність. Наступна мазня під час цієї вагітності була коли була загроза. Якщо у Вас є поліпи це вже може бути інша історія.
автор Молчалка 28 марта в 22:34
Ответ дляLesik_2013
У мене була мазня замість місячних дня 3 - була вагітність. Наступна мазня під час цієї вагітності була коли була загроза. Якщо у Вас є поліпи це вже може бути інша історія.
До сих пір не було поліпів, а зараз незнаю. Все було +- нормально
Птица Говоруша 29 марта в 14:12
Тест зробили сьогодні?
автор Молчалка 29 марта в 21:10
Ответ дляПтица Говоруша
Тест зробили сьогодні?
Так, негативний ((