28 марта в 23:55

Ваші улюблені магазини і місця відпочинку у Трускавці.

Їду на вихідні з доньки. Планую Спа. Прогулянка парком. Чим себе ще зайняти 2 дні
Мульйонерша 29 марта в 00:02
2 дні це тільки в парке погулять і поїсти
YaЯна 29 марта в 00:02
Там є два музеї. Водичку ходити пити. Екскурсії можете придбати на ярмарку
Найщасливіша 29 марта в 00:06
Спа в санаторії Молдова и чебуречна))
Планшетница 29 марта в 00:31
Ответ дляНайщасливіша
Спа в санаторії Молдова и чебуречна))
А де чебуречна? Так хочу чебурек смачний
автор ОливьЕЖечка 29 марта в 00:32
Ответ дляПланшетница
А де чебуречна? Так хочу чебурек смачний
Також почала гуглити. Є дві
Планшетница 29 марта в 00:32
Ответ дляОливьЕЖечка
Також почала гуглити. Є дві
Теж іду на два дні) хочу чебурек і ще хочу на шведський стіл в 365 )
Щепотка_совести 29 марта в 01:56
Обожнюю парк. Купляєте горіхи та годувати білок. Годинами там можу ходити. Не набридає:-) ну і «Львівська майстерня шоколаду» також люблю (поруч з «Міротелем», в центрі). Якщо служба буде в місцевій церкві, то можна й на концерт органу потрапити.
Щепотка_совести 29 марта в 02:00
А по закладам, то мені колись було смачно в таких: «Сосновий бір», «Дворик лева» та Dolce Vita.
Оскорбляю всячески 29 марта в 03:19
Смачний м´ясний ресторан в центрі, поряд з готелем Річки. Не пам´ятаю назву((
Барабасиха 29 марта в 08:44
Ответ дляПланшетница
А де чебуречна? Так хочу чебурек смачний
На шевченка, напроти міротелю
Контрольница 29 марта в 15:23
Мені подобається Веранда і Гендел Пляц
Гуляємо в парку, і на території санаторію Карпати. Екскурсії вже всі перепробували раніше
Дона Ко Ко 29 марта в 15:41
Ответ дляПланшетница
Теж іду на два дні) хочу чебурек і ще хочу на шведський стіл в 365 )
чебурек чудовий - рекомендую
365 фигня, голодні не будете але і не здивують (були в них на різво)
Дона Ко Ко 29 марта в 15:42
спа в молдові
моїй атопічній шкірі дуже сподовався солоний бассейн
Планшетница 29 марта в 16:20
Ответ дляДона Ко Ко
чебурек чудовий - рекомендую
365 фигня, голодні не будете але і не здивують (були в них на різво)
Дякую, так 365 фігня, але модна щось вибрати