вАлнуюся сильнА• Изменено 29 марта 2024

Вы бы развелись, если бы денег было достаточно

Для вас
Вот и весь вопрос
Результат:
вже голосів: 205
90 (43.9%) Нет
78 (38.05%) Да
37 (18.05%) Результат
Душа компанії• 29 марта 2024
Мы разводились как раз из-за их отсутствия, поэтому как это когда они есть в достатке - незнаю

Кіна не буде• 29 марта 2024
На данном этапе нашей с мужем жизни - нет, у нас сейчас полная гармония. Если брать все прожитые годы, то нервов мы друг другу попортили много, и расходились несколько раз.
Love_Love_Love_• 29 марта 2024
Автор, задумайтесь
Полуничка• 29 марта 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
2 раза разводилась. Первый раз с большими деньгами, второй раз - нет. Связи не вижу
Як я розумію, то питання у тому чи є ви фінансово незалежна від чоловіків. Тобто, чи достатньо грошей саме у вас.
автор вАлнуюся сильнА • 29 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І чому у вас не 40 тис?
Щось в голові в мене не всі дома, якийсь бардак
Не хочу працювати більше, бо тоді точно розлучуся. Я вже помітила , що кожен день в мене фіксована сума , отримала, все більше мені не треба. Я зібралася і пішла з роботи. Ота фігня.
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
У меня есть работа, зароботок не большой , был бы тыс 40 точно бы не терпела.
У мене зп більше в декілька разів заявленого, від чоловіка не йду. Від першого чоловіка пішла з зп меншою, коли доларів 700 мабуть мала. Не бачу звʼязку між грошима і розлученням
75В• 29 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Читала у газеті про одну пані, яка все терпіла.
Врешті її чоловік сокирою зарубав. І доньку їхню теж.
А я знаю одну женщину, тоже терпела обиды в свое время, много ссорились, а сейчас все улеглось, живут ок. А так бы сама осталась, им сейчас 60+.
автор вАлнуюся сильнА • 29 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, задумайтесь
Насмішили;)
Парова Машина• 29 марта 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А как это взаимосвязано ?
якщо подивитись на статистику відповідей, то виходить таки у деяких повʼязано

РокерША• 29 марта 2024
Я б розвелося. Наразі тримає те, що на мені 2 дітей. Мені одній моя зп - з головою. Але + 2 дітей - не вистачить.
Я така бойова• 29 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так и муж бы к вам по другому относился
Терпеть нечего было-бы
Не худа ні разу• 29 марта 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Маючи 4-5тис я б розлучилась))
А так поки живу.
Работаете?
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ для75В
Ніхто сам би не залишився, як би було бажання. У мене матір в 48офіційно заміж вийшла вдруге
75В• 29 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Ну я би не хотіла мати вітчима та мачуху, тому вдячна батькам за збережений шлюб. Зараз вони живуть душа в душу, я рада за них.
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ для75В
Ну мій батько, наприклад маму так бив, що я її з непритомності виводила. Такого батька вам хотілося б більше? Так?
75В• 29 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Мій батько маму не бив. Я писала за своїх батьків, а не за Ваших. Та і автор не скаржиться на побиття чоловіка.
автор вАлнуюся сильнА • 29 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Вони розлучилися?
Лорка-хлорка• 29 марта 2024
Ответ дляПолуничка
Мої гроші- то мої, це не справа чоловіків. Я завжди жила і живу за рахунок чоловіків. При розлученні гроші також брала їхні.
75В• 29 марта 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Тому ви і розлучалися. Вибачте.

Лорка-хлорка• 29 марта 2024
Ответ для75В
Тому ви і розлучалися. Вибачте.
Не вгадали ))) З інших причин )
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вони розлучилися?
Так. Казала що терпить раді дітей, по факту думаю боялась що грошей не вистачить. Я сказала мамі, якщо вона від нього не піде, я його у ві сні заріжу. Вона багато років у шлюбі не працювала, років 15 мабуть із 20 річного шлюбу, пішла коли я в школу пішла., Працювала звісно продавцем на мінімальній зп. Потім приїхала в київ на заробітки і знайшла собі тут чоловіка. Сама не залишилася.
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ для75В
А якби бив -то краще б терпіла щоб у вас вітчима не було?
Сестра 15років терпіла абʼюзера. Не бив, зато гарно на її шиї ноги звісив, ще й маму свою посадив, веушав яка вона погана, і гвалтував. А сестра терпіла, бо не пʼє, не бʼє значить нормальний?. Розлучилася. Двоє дітей. Сама не залишиться.
Isa Dora• 29 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну некоторые терпят, так как семью в основном муж содержит
Вы с какого столетия?)
У меня практически все женщины в окружение зарабатывают наравне или больше мужчин.
Isa Dora• 29 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Цена вашей свободы 1000уе
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Вы с какого столетия?)
Та з цього, з цього. Почитайте теми. Тут кожна третя як не друга хизується тим що в неї чоловік заробляє, а вона красіва
Isa Dora• 29 марта 2024
Ответ длявре_Динка
У меня не такие))) У меня трудяжки)))

Как то в проф комьюнити обсуждали как это можно столько работать, говорю просто мой наставник не знает что столько работать нельзя по этому у нее крутые результаты.
вре_Динка• 29 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
У меня не такие))) У меня трудяжки)))

В моєму реальному житті також всі працюють. Лише у одного колеги дружина в вічносу декреті. А тут на порадниці прийнято хизуватися досягненнями не своїми, а чоловіків) у мене також диссонанс, але я звикла. Порадниця наркотик ше з домайданових часів.
Автопортрет нурофена• 29 марта 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Работаете?
Да. Але в нас спільний бізнес((
автор вАлнуюся сильнА • 29 марта 2024
Ответ дляIsa Dora
Вы с какого столетия?)
Из прошлого, мне 46
Ранковий базар• 29 марта 2024
Автор, в цій темі більшість грає в чарівних і «Не понимаю, где связь, между разводом и деньгами…»)
По факту, розумію про що ви. І так, якби могла самостійно забезпечити дітям той рівень життя, який вони мають з батьком, розлучилася б.