Бритоножка• 29 марта 2024
Житло частина грошей є... купити зараз?
Житло частина грошей... купити зараз? Чи взяти трохив кредит... віддам поступово, бо за цінами невстигаю слідкувати очі вилазять!
Результат:
вже голосів:
31 (51.67%)
Ні нетреба...
27 (45%)
Купити зараз, поступово від..
2 (3.33%)
брати...
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Какой?
Може, люди після війни повернуться і дорожчатиме житло. Хто зна. Ринок нерухомості завжди дуже непередбачуваний у нас
Квітка папороті• 29 марта 2024
Ответ дляБритоножка
а ви якої думки про це?
якої я думки...страшно, домовились зняти на кілька місяців - на власній дупі відчути як воно там.
НуКаНаКа• 29 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
В одессе сегодня смысла покупать нет. Цены довоенные
Мона Лиза• 29 марта 2024
Ответ дляКвітка папороті
В мене чоловік ’поїхав’, в Одесі хоче купити 🤦🏻♀️
Над нами полчаса назад ракету сбивали
Ух) Малеха пересрала
Но мы тоже строим дом. И вокруг все строят
Ух) Малеха пересрала
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Так не факт же, що після війни вищі не будуть
Квітка папороті• 29 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Над нами полчаса назад ракету сбивали
Ух) Малеха пересрала
А ми в центральній живемо. Наше місто теж ’люблять’, але ж ми всеодно подалі від цих вилупків.
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Одеса то крутецьке місто 💌🙏
НуКаНаКа• 29 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
Для Одессы ’после войны’ может настать очень нескоро... слишком близко рф
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Не кажіть мені по це 🥲🥲🥲🥲
НуКаНаКа• 29 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
Одеса то крутецьке місто 💌🙏
Приезжайте - покупайте. Могу вам свою квартиру продать - малоэтажная застройка, закрытый двор на 2 дома, автономное газовое отопление. По довоенной цене
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
У мене в Києві своя є. У центрі. Де на днях осколок менше, ніж за км впав. Не хочу ще більше стресу
Бритоножка
• 29 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
якраз і думаю, що будуть ще більші ціни на житло...
Обстановщица• 29 марта 2024
Ответ дляБритоножка
І я так відчуваю
Бритоножка
• 29 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
І я так відчуваю
то через це і думаю, що краще взяти зараз трохи в борг, але вона вже буде... поступово віддам а ніж буду збирати і фіг що купиш!!! Будю матеріали дорогі...
Миллениалка• 29 марта 2024
Ответ дляБритоножка
Ну то купуйте і не питайте. Люди живуть в своєму, то звичайно що їм страшно ще кудись вкладатись, бо гроші взяв і поїхав. А як ви за оренду багато віддаєте, то купуйте. Тут щодня купа тем чи купувати житло, яке планування ітд. Почитайте трохи нижче, та й будете знати думки форуму.
Бритоножка
• 29 марта 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Це яка ціна довоєна?
ротцвеники• 29 марта 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор який кредит в війну? І шукайте в регіоні де дешеве житло, а не в Західній частині України.
А що не так з кредитами?
Бритоножка
• 29 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
Над нами полчаса назад ракету сбивали
Ух) Малеха пересрала
Буд.матеріали стали врази дороще! Відповідно і житло буде дороще...логістика теж на це впливає! Думаєте треба брати зараз і з чамом віддати кредит!!! Зато вже буде поступово зробити ремонт.
Сусановна• 29 марта 2024
Ответ дляБритоножка
50%
Кредит під які умови знайшли? Маєте стабільний дохід? Якщо так, порахуйте, скільки % від вашого заробітку піде на обслуговування кредиту, чи вистачить вам решти на життя. Якщо відповідь так, може й варто