Надеюсь темы еще не было, но наверное уже многие видели)
Вот такие работнички. Еще и женат наверное
На фоне Иисуса :)
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляPapaуа
У меня нормальная ориентация,как мне могут девчата нравиться или не нравиться?
Яка у вас сім´я чудово - у всіх здорова орієнтація. Приємно подивитися! А у вас нема схожого відео?
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляPapaуа
Про что вас видео интересует?
У меня мультики в хорошей записи
Мультики разом з чоловіком подивитесь.
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляBejza
Рівненська обл на 100% виконує план по мобілізації, у нього там доларів- сракою їсти, премії і т.д. Які шалашовки там працюють мрак, кожна ноги розчепірює, свісток свій підставляє, одні прошмандєні
Ага, то дівчата в усьому винні. І поляки з зерном.
Ответ дляСестры Гримм
А когось у кайданках привели? Кожна лізе сама, ноги чипірить, я щось примусу не побачила, там кожна, як під час тєчки, фу, мля, таке позорисько працює, голодне на передок, де він таких шаландайок набрав
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляLis
Не... он их заставляет по вашему?
Это ж она на него запрыгнула не? Там на видио все видно))
Боже, бідний мужик. Кожна як не зайде то застрибне. Що ж у нього там таке?! Дайте хтось адресу, піду, подивлюся.
Ответ дляJave
Військком міста Рівне, який потрапив на відео, де цілується в кабінеті з жінками, під час війни купив AUDI Q7
Наш військом, у рівненській обл, якого з Маріуполя прислали і який ненавидить западенців, уже котедж добудовує, в нашому місті скоро не лишиться містян.
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляBejza
Бідний, оце потрапив в хвойдярню
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляLis
Ха... тут все хотят посмотреть на этот тайный предмет))
Два дня форум обсуждает))
Та читаю ж. Жодної теми не пропустила. Замовила ось квиток у Рівне.
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляBejza
Може йому захисток потрібен, від секснасилля
А де ж він його знайде? Хто захистить бідосю від цих хвойд? Куди дивиться керівництво?!!! А, керівництво камери дивиться... Які кадри гинуть..
Сестры Гримм• 29 марта 2024
Ответ дляLis
Думаете вы одна?))
Дівчата, я попереджаю, я взяла морожену курку
Ответ дляНиколай-b526
вопрос был бы интересен, если бы это чмо было манагером в АТБ, но когда эта тварь в звании на госслужбе с Прапором Украины, решает судьбы мобилизированных управляет фин потоками области - это просто зашквар, как и те секретутки все его..нехай в окопах теперь оправдываются.. мрази....
Не забывайте, что они и зарплату получают побольше тех бойцов, что на фронте, плюс льготы и пр.
forumchanka• 29 марта 2024
Абсолютно все равно,так как я сама не святая и не безгрешна.Как и многие тут