ЧорноброваЯ• 29 марта 2024
замовила взуття - доставили, не можем вдягнути. шкіра. що робити?
пишуть 100% шкіра. чи це вже занадто?
ЛолитаНеРазлита• 29 марта 2024
Ответ для66сезон666серия
Пробовала, но она сразу бросила. Занимается плаванием. Но все равно и с осанкой проблемы, и плоскостопие как было, так и есть. Ей скоро 16.
Ну, плавання стопи не навантажує((
Король дивана• 29 марта 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Как может быть в 9 лет 30 размер? 30 в детском саду носят. Все непонятно
Не завжди, в моєї доньки 30 розмір був в 9 років. Зараз їй майже 14, розмір 33. Але і в мене нога 34 розміру)
ПуГоФФка• 29 марта 2024
Ого вы над ребенком издеваетесь. Ладно взрослые ради ´красоты´ это носят, но ребенку то зачем?
Патика-мотика• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
там 30 розмір написано на взутті, бачите? це нога моєї 9-річної доньки.
Так 30-ый разве может быть у 9-летних?
Я без стеба, у меня сыну 8, 35,5 носит
ЧорноброваЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляПатика-мотика
Так 30-ый разве может быть у 9-летних?
Я без стеба, у меня сыну 8, 35,5 носит
у хлопців взагалі ласти, не встиг народитись вже 45 розмір. почитайте вище скільки жінок відписалось що у них самих у дорослих 34, 35 розмір.
Патика-мотика• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Та я не спорю, просто спросила
У меня самой 36-ой
Калинові вуста• 29 марта 2024
Такі набагато аккуратніші та зручні ще і ногу фіксує , а не хляпати буде.в 30 розмірі для дівчинки чим те що у вас.
Синди Кроуфорд• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
У кожного свої проблеми зі стопою. Як власниця широкої стопи і високого підйому скажу вам що взуття купую лише з приміркою, і ношу в основном кросівки і то треба ще пошукати підходящі. Якщо потрібно щось гарненьке то беру на 1-2 розміри більше, але лише з приміркою.
Король дивана• 29 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
То дитина по ширині в такі не влізе, треба на широку стопу шукати
Калинові вуста• 29 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
В кларкс вузьких не має моделей для дітей. У них всі широкі. Це жіноче классика на шпильки та чоловіче. Сама собі в кларкс беру. Може на фото вузькі і маленькій розмір . Там є і 30 розмір такі і більші. Автор же написала що в дитини 30 розмір
Король дивана• 29 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста
Та ні, тут візуально видно, що на багато ширше треба взуття. Ніжка дуже широка, такі моделі не підходять
ЧорноброваЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
і як ви потім ходите в ньому..на 2розміри більшому...
Калинові вуста• 29 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Ви бачили в магазині ,.міряли? От що дивитись на фото там може 26 сфотографували
треба в магазин іти. Я навіть раз в дитячому купляла в них. Моделі до 39 розміру дитяче. Сподобались дуже. Ціна в половину менша .
Король дивана• 29 марта 2024
Тут будь-який розмір на фото, то ширина стандартна, а треба дуже широка. Лише з приміркою в магазині купувати і точно не такі моделі.
Калинові вуста• 29 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Дуже широке то жіноче , але 30 розміру не буде. І в такому віці дитині треба щоб ногу фіксували ліпучки або шнурки. Нормальний бренд такі моделі дитячі продавати не буде без фіксатора
#Пойду_кгадалке• 29 марта 2024
В мастерской есть растяжка.Дома набрать в пакет воды,закрыть,вставить в обувь,поставить на ночь в морозилку.Утром вытащить пакет.Вода замерзает,увеличивается,растягивает.Но тут ,лучше верните.Не пропорционально широкая стопа.Выглядит,как дефект.
Потужна махіна• 29 марта 2024
Ответ дляМеня не звали
Ну так хіба ви не розуміли що у вас нога ширша ніж стандарт і треба приміряти, вам треба щось значно ширше, ця пара так точно не розтягнеться
Там розмір взуття 30, це десь до 20 см, а поряд дитяча ніжка см 15 значить.
Король дивана• 29 марта 2024
Є багато моделів на широку стопу, прямо ширина Wide. Те що ви показуєте не підходить, воно на стандартну стопу, що видно візуально. Це як те фото, що кинула автор лофер і ніжна, воно візуально видно, що не вистачає багато ширини.
Шмоточницаца• 29 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Вот после этого фото я поняла авторов тем, которым рвали обувь при примерке, а их оскорбляли, типа обувь говно…
у меня так покупательница сапоги Вонг на себя натягивала, что оторвала хлястик на липучке
так хорошо хоть сотрудники новой почты заметили и заставили ее забрать
слишком толстое голенище было у мадам
ЧорноброваЯ
• 29 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
про які бренди ви говорите?
Потужна махіна• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Це не може бути нога 9 річної дівчинки. Пропорції пупсикові, або у дитини критично надмірна вага при низкорослості.
Король дивана• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
про які бренди ви говорите?
В дитячому бренді Stride rite є на широку ніжку розміри, в Adidas є, саме дитячі Wide, в Puma є, в останніх двох не багато, але вони є
Король дивана• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
про які бренди ви говорите?
Вони не будуть по ціні Reserve, але тут питання не в ціні, а в зручності вашої дитини, взуття має по ширині підходити.
ЖенаАйтишнеГа• 29 марта 2024
Ответ дляБарбітта
Так это малышевая ножка,там другие модели. Размер не Ваш. В Вашем размере такие модели могут быть шире за счёт возраста. Ножка растёт и становится не такой широкой в пропорциях.
Хоть один ответ адекватный спасибо вам добрый человек, люди как с цепи сорвались
Едимнаморе• 29 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
а розмір наш. а вийшло що більше настільки..
Верните. Даже по фото видно что размер не ваш.
Однозначная• 29 марта 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Он воно що!
Тоді як в´яжеться дитяча пухла ніжка з модельними лоферами?
Такое впечатление что там в носке ещё пара носков сбоку