тянитолкайка• 30 марта 2024
це після чистки обличчя так має бути?
вчора робила і потім пілінг поверхневий
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Пилинг после чистки- это жестко, не надо так делать.
в багатьох в прайсі вже стоїть ціна за чистку+ пілінг
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляSo_so
Это она Вас ногтями что ли подрала?(
спочатку ультразвуком, потім руками і ложкою робила
Весела моль• 30 марта 2024
Може бути що завгодно, залежить від того, що було на шкірі до процедури.
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляВесела моль
небагато закритих комедонів , акне взагалі немає, знаю що після нього можуть бути ранки
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Полно непрофессионалов
Весела моль• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
І? Я вчора колола обличчя, є пару синяків і царапок, але я знаю що за пару днів буде вау. Ви напевне вперше в косметолога..
ГейСюда• 30 марта 2024
Сыну тоже так сделали чистка и пилинг,лицо было красное...потом через две недели все сошло и вернулось на круги своя с новыми прыщами и угрями (
Чеширская кошечка• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Ні, такого не має бути… роздерла вам горе-косметолог(
Яка ціна автор за чистку+пілінг?
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Яка ціна автор за чистку+пілінг?
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляВесела моль
виглядає що завтра воно не зійде
не вперше, раніше було після чистки нормальне лице на наступний день
ДваДваВісім• 30 марта 2024
Вибачайте, але отак до саден подавити прищі і я можу. Це не діло. Вважаю, що вам слід відправити фото і хоча б гроші назад повернути за це каліцтво
Заліковий троль• 30 марта 2024
Можливо,якщо під час місячних робити,то шкіра може бути вразливою сильно.
Кидстаффовка• 30 марта 2024
Повредила кожу ногтями, потом нанесла кислоту, жесть))
Не косметологи , а звери))
Укр_жіночка• 30 марта 2024
Ответ дляГейСюда
А сколько лет сыну? Моему 13 ,я никак не могу его уговорить пойти к косметологу. Теперь думаю, может и не надо? Домашним уходом обойдёмся.
ТрамвайGirl• 30 марта 2024
Ответ дляВесела моль
У меня после уколов вид лучше чем после чистки
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ дляЗаліковий троль
можливо але я не під час робила а після
тянитолкайка
• 30 марта 2024
Ответ длямаска Ілона
Скиньте їй фото ,і запитайте «чому сліди її нігтів на Вашому обличчі»
вже написала
ГейСюда• 30 марта 2024
Ответ дляУкр_жіночка
12 лет...решили ,что надо начать с дерматолога,сдать кровь и т .д.
Мазь Базирон не сильно помогает(
ТрамвайGirl• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Дівчата що робити?(
Зависит от вашей кожи.Для меня такой вид нормальный,была у разных косметологов,у меня чувствительная кожа
Альфред Шнитке• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Дівчата що робити?(
Перекисью или хлоргексидтном обработайте
Я вообще мех чистку не делаю, только ультразвуковую. Боюсь что сильно надавят.
Чеширская кошечка• 30 марта 2024
Ответ длятянитолкайка
Ого, я в Києві роблю за 1200 і все ідеально після процедури.
Маю надію не залишатися сліди у вас ((
Косметолог має щось зробити, щось заживляюче..
Маю надію не залишатися сліди у вас ((
Мозговая пилочка• 30 марта 2024
Я не косметолог. Але як від легких ожогів і заживляюче взяла б мазь Єтонія. Та хоча б Левомеколь. Ну і від алергії щось випила.