Я Головна• 30 марта 2024

Покажіть, будь ласка, вашу модну біжутерію

Галябалована• 30 марта 2024
А что такое бижутерия? Это драг.металлы без сапфиров и бриллиантов или пластиковые бусы?

Тут как тут• 30 марта 2024
delphoto
автор Я Головна • 30 марта 2024
Ответ дляГалябалована
Галябалована• 30 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
фото
Вы так предсказуемы
автор Я Головна • 30 марта 2024
Ответ дляГалябалована
Вы так предсказуемы
Нема часу вести з вами світські бесіди ні про що, тому, що ваша ціль знаходження тут для мене цілком очевидна
Шкідлива молекула• 30 марта 2024
Так давайте поговоримо про біжутерію.
Мені здається, що краще мати одну чи дві пари сережок та пару каблучок із дорогоцінного металу, ніж дві шухляди мотлоху, який цікавий тільки дівчатам 6 -15 років
Скокмоно - стокнуно• 30 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Так давайте поговоримо про біжутерію.
А мені здається, що краще мати багато різного під різні образи і змінювати під настрій. Пройшли ті часи, коли золото було ознакою статусу.

Галябалована• 30 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
На этот коммент время нашлось вижу)))))
Знала, что будет Википедия. А могли же нормально ответить с примерами🤷‍♀️
Виннипуховна• 30 марта 2024
А мені здається, що всі ми різні і з різними смаками, тому кожен вільний обирати те, що до вподоби саме йому.
Не зацілована• 30 марта 2024
У меня дешёвая с Али, покупала под определенные образы, в повседневной жизни ношу только золотые серьги.
автор Я Головна • 30 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Так давайте поговоримо про біжутерію.
Давайте)
Я думаю тут потрібно зберігати певний баланс-і перша і друга позиції мають місце бути в арсеналі жінки.
Я вже маю пару більш менш класичних комплектів з дорогоцінного металу, але для більш яскравих образів планую використовувати біжутерію. Ось, наприклад сподобалось таке кольє
Дівчина Бобула• 30 марта 2024
Пжлста
Твоя космішна• 30 марта 2024
У меня нет бижутерии, не люблю, не представляю на себе ее
Ношу бело золото и бриллианты
Вот единственное, что нравится, но опять же носила бы я? Вряд ли
И не люблю менять украшения, свои ношу, не снимая
ПочтальЁнша• 30 марта 2024
Из бижутерии только две каффы и кольцо дорожка
Не гавкаю- но охраняю• 30 марта 2024
Из бижутерии ношу только жемчужные бусы, жемчуг речной.
автор Я Головна • 30 марта 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Покажіть, я дуже люблю перли😉
Королева краси• 30 марта 2024
В мене мама з бісеру плете гердани, намисто, силянки, то іноді одягаю )