АгатаХристя• 30 марта 2024

Чому ви дозволяєте своїм дітям звертатись до вас на ти?

Всі знають, що таке у 99% родин. Але у моїй - ні.
Діти звертаються на Ви, при зустрічі схиляють голови. Ніяких ‚ма‘ - кличуть по ПІБ.
Ніякої фамільярності і непокори - тільки ввічливість і субординація.
Бо батьки - це найголовніше , що є в житті кожного.
Та не реву я• 30 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Бо ви з села. Чи батьки з села і вас так привчили
Не з села, але мами сім´я була сільська. І так, в них українською і на Ви.Можливо в цьому причина.

Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Згадала своє дитинство. Мій батько був великий начальник, вдома майже не бував в той час, коли діти ще не спали. Приїжджав дуже пізно. Робота, коханки. Ми з сестрою його майже не бачили. І в якийсь період, не знаю, чому так, я почала йому казати Ви. Він був дуже здивований, а я зараз згадала і розумію, що він вже тоді був наче чужою людиною(( Він потім пішов з родини, але близькості за все життя в нас так і не вийшло.
А сейчас как он живёт?
Блондинка в Шоколаде• 30 марта 2024
Є такі родини, знаю. Але, чи звертаєтесь ви до своїх дітей на ’Ви’? Чому ви вважаєте, що вони цього недостойні? Чи вам треба сліпе поклоніння, бо ви народили?
40каградусная• 30 марта 2024
Ви ще забули написати, що старших треба поважати…. 😂
Шальная коклетка• 30 марта 2024
Ответ дляПослушная
А книксен делают? Нет? Безобразие!
Кніксен - фігня. Так треба.
Сіточка• 30 марта 2024
Ваша високосте, не звертаються?
маска Ілона• 30 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
Я бабусь та дідуся на Ви завжди називала.

ПультОт_БМВ• 30 марта 2024
Давно у лікаря були?
АдеКВАтная• 30 марта 2024
Ответ дляТріль!
А сейчас как он живёт?
Помер вже.
Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
Ні. Просто я перейшла на українську, а в мами в сім´ї ніколи діти не казали на батьків ти.Мамі спочатку це не сподобалось, а тепер звикла.
Другими словами, человеку не нравится, что вы делаете по отношению к нему, но вы упорно это делаете ему в лицо, пусть привыкает? Это особый вид издевки?
Пік Антна• 30 марта 2024
Ну, я не воспета в детдоме,чтоб дети ко мне на вы и по фио
Как подрастёт, не забудьте и к ним на вы и с поклонами
Jifer• 30 марта 2024
Коваленко марія іванівна кличуть? Ну ПІП же ж.. співчуваю їх парам, якщо ваші діти не виростуть бунтарями.
Та не реву я• 30 марта 2024
Ответ длямаска Ілона
До речі я оце тільки зараз помітила, що коли мої діти звертаються до бабусь російською, то кажуть ’ты’, а коли українською, то ’ви’.
Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Помер вже.
А в последние годы своей жизни как и с кем он провел? Семья ему стала не нужна, ушел ведь к лучшему. Нашел?
Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
И друг другу говорят вы?
Снегопадка• 30 марта 2024
Ви з села? Бо в моєму оточенні тільки колись, ще коли жили батьки мого батька, то він на ви звертався до них.
Мої діти близькі мені, тому на ти, як і я до своїх батьків. Це не применшує мою повагу до них.
Залатавая• 30 марта 2024
Крыша едет не спеша тихо шифером шурша 😂 автор у вас фляга протекает 😂🤦
Вічний двигун• 30 марта 2024
Ответ длямаска Ілона
Ну село Вашої бабусі ще не вся Україна. Мій тато до мами звертався на Ви, а мама до своєї на ти.
Ну так понятно что у всех по разному. Но это не оттого что ’в селе жили’
ОдинРазНадетое• 30 марта 2024
Хтось «Величного століття» передивився?

Проня_Прокоповна• 30 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Кто поставил лапулицо - в украинских селах к родителям обращаются на «вы»
В каком веке обращались?)
Та не реву я• 30 марта 2024
Ответ дляТріль!
Їй було просто незвично від мене таке почути.А я відповіла, мамо, то ви ж до своєї мами та тата теж так казали все життя. Я замість ’издевки’ вкладаю повагу, коли звертаюсь на ’ви’. Можливо посприяла українська література, де таке звертання майже всюди до батьків. Я її дуже багато прочитала за останні роки. Давали дитині в школі, а я читала теж. Бо сама вчилась в російській школі, і довго там жила. Наздоганяю.
Проня_Прокоповна• 30 марта 2024
А руки целуют? В ноги падают?
Разгуляшка• 30 марта 2024
Те,кто ржут с самого факта,что дети к родителям на Вы-вы дебилы,простите.
Моя мама и ее сестра обращались к своей маме исключительно на ’Вы’,упаси господь ТЫкнуть матери-ротяку бы раздёрла.Ну,такое воспитание было.
Мы с сестрой уже на ТЫ,муж из села в Кировоградской области-на ТЫ к родителям.
А есть у меня знакомые,то дети к родителям на Вы обращаются ( детям 35-40 лет).Село в Криворожском районе.
А есть еще блогерша Яна Варварук (СоЯна) из Ивано-Франковской области,вот она тоже к родителям на Вы обращается-несколько раз видела и очень удивлялась.Родители тоже из сельского захолустья.
И таких примеров огромное количество. Так в некоторых семьях заведено,особенно верующих и в сельской местности.
Та не реву я• 30 марта 2024
Ответ дляТріль!
И друг другу говорят вы?
А как же, по имени отчеству, со всеми регалиями.
ОливьЕЖечка• 30 марта 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В каком веке обращались?)
Всегда. У вас просто узкое мировоззрение
ПультОт_БМВ• 30 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
На Ви звертаються у багатьох родинах. А от склоняти голову й на ПІБ звертатися - це вже весняне загострення
Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
И ваш ребенок тоже к вам на вы?
Я не представляю, если мои дети начнут мне выкать. И не представляю, если я попрошу не делать этого, а они будут продолжать. Это какой то провал отношений и для меня полное неуважение к чувствам другого человека.
ОливьЕЖечка• 30 марта 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Так было при царе в дворянских семьях. Тогда еще обращались на «папенька» и «маменька»
Тріль!• 30 марта 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ну у вас видно интеллигентная семья, чувствуется воспитание

Надеюсь, ротяки не раздертые сильно
Одяг та сумки• 30 марта 2024
на бабушку на ты, на дедушкуна ты, на тетю по имени. Уважение на действиях, а не на словах. Для меня дико было когда подруга бабушке выкала- у подруги с бабушкой и отношения были так себе. А у меня очень близкие отношения совсеми были(уже нет их в живых( И на мою маму племянники по имени всегда