MacOS-ница• 30 марта 2024
А вы бы переехали сейчас в Киев?
Или остались бы в пригороде? С учётом того, что работа в Киеве.
Цідило правди• 30 марта 2024
Ответ дляНеВРотик
Ну, ви точно не така і потрібна Україні
Та нї…))) я та мої діти Україні точно не потрібні.
Лгин• 30 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Ви прийшли в тему зі своїм самоваром офіційно це оголосити ? Що у вас в голові?
всегдаДаДа• 30 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Удалено администрацией...
А предлагали?) Вы бы прскакали и за сумму намного меньше))) Но вот незадача, никто не предлагает)))
Цідило правди• 30 марта 2024
Ответ дляЛгин
Так чего Ви мене чіпаєте?)
Больше всего обращений в этой теме именно ко мне от советчиц)))
Трегирит не хило всех)))
Лгин• 30 марта 2024
Ответ длявсегдаДаДа
І ніколи не запропонує. Я взагалі в шоці від тирси яка в головах цих людей, які приходять і починають обезцінювати і обгажувати тих, хто лишився
Ваша прЭлесть• 30 марта 2024
Ответ дляПанна Кота
У вас маленький словарный запас?
С чего вдруг такой вопрос?
ЦібаФу• 30 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Удалено администрацией...
Очередное доказательство неадекватности выехавших
Лгин• 30 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Переведите.
Візьміть словник і перекладіть собі, якщо не здатні були живучи в Україні, мову вивчити
MacOS-ница
• 30 марта 2024
Ответ дляЦібаФу
Пришли, насрали в теме и увели обсуждение в ...
Кили и Манджаро• 30 марта 2024
Звідки така ненависть до виїхавших? Це заздрість, чи що? По-перше - можливість виїхати є у всіх, по-друге - багато хто працює і не сидить на пособіях
MacOS-ница
• 30 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Конечно зависть. Это же невыехавшие влезли в тему про мюнхен)
ЦібаФу• 30 марта 2024
Ответ дляЛгин
Это они от счастливой жизни евробеженцев. Обязательно нужно зайти в любую тему и оставить свою
Кров з молоком• 30 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А шо Ви орбите в цій темі?
Кили и Манджаро• 30 марта 2024
Ответ дляКров з молоком
А шо Ви орбите в цій темі?
Хотіла дати пораду)) я на Соломʼянці і це жах, дуже страшно і гучно буває.думаю навпаки кудись за місто їхати
Лівий Локіть• 30 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
поки гучно за містом це все ще й падає ,в місті звичайно теж ,але менше
ЦібаФу• 30 марта 2024
Автор, этот форум не для адекватных советов. В соседней теме польская беженка заливает, что в Киеве вообще жизни нет. Ужас и кошмар. Ну вот кого тут слушать?
Кили и Манджаро• 30 марта 2024
Ответ дляMacOS-ница
Так а чого одразу у негатив уходити. Людина просто абстрактно написала, маючи на увазі, що в Україні скрізь небезпечно.
Карма хамелеона• 30 марта 2024
Ответ дляЦідило правди
Удалено администрацией...
Лівий Локіть• 30 марта 2024
Ответ дляЦібаФу
вони самі себе наче виправдовують ,що виїхали і самі себе заспокоюють ,що правильно вчинили і життя тут нема
ЦібаФу• 30 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Некоторые аж занадто
Кили и Манджаро• 30 марта 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Можливо і так. Завжди здається краще там де нас не має. Кума кличе у Бучу, їй там краще
Ваша прЭлесть• 30 марта 2024
Ответ дляMacOS-ница
А вы выезжать не собираетесь?