Крию матом страшно• 31 марта 2024
Как сейчас в Германии принимают беженцев? Семья 4 чел. 2 детей
Двое взрослых муж и жена и дети 2,5 года и 7 лет. Будут в лагерь определять?
Царівна Жабка• 31 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Але довго. Племінниця виїхала в грудні, то першу виплату отримала в лютому. Місяць оформлювла документи.
Місяць це не довго
Щас ухожу• 31 марта 2024
Автор шукайте в пошуку і профільних чатах. Фігню і неактуальну інформацію тут понаписували. Якщо вам дійсно треба.
Грибной_Дождик• 31 марта 2024
Ответ дляДобротная
Бедная Германия столько содержать
А чего вы чужие деньги считаете? Германия сама решит, как ей своими деньгами распоряжаться. Без вашего ценного мнения
ТаЕщеОптимистка• 31 марта 2024
Автор, лучше ехать в открытую землю,тогда не будете менять куча лагерей.Список открытых земель в Германии постоянно обновляется.Только действительно не едьте в Тегель Берлин.
Лучше тогда в Бохум первичный лагерь приема.Там недолго будете.А вообще, после оформления документов,вы сможете сами найти квартиру.
Царівна Жабка• 31 марта 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Ну якщо інвалід то будуть переваги.
Українська інвалідність і німецька - то різні речі
Khmelnichanka• 31 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Так. Але якщо є очевидні особливі потреби, то йдуть назустріч і намагаються допомогти.
Неправдиша• 31 марта 2024
Ответ дляЩас ухожу
Яку фігню, ми чотири місяці як приїхали, всю інформацію пишу за грудень по таборам, з березня вже переїхала в квартиру самі, я сама її знайшла і повирішувала з джобцентром цього міста усі питання. Мало того, я знайшла не одну квартиру, а три і ми вибрали де нам краще, запити подавали в два джобценти, отримали кругом одобрення, або часткове одобрення. Зараз в Північній Вестфалії в невеликих містах є житло, так як багато старих англійських військових баз, недіючих і було побудовано багато житла, зараз фірми його викупають, роблять ремонти і здають під джобцентр, не має проблеми з житлом для того хто шукає.
До речі, мови не знаю абсолютно, чоловік вільно спілкуватися англійською
УраганнаЯ• 31 марта 2024
найдите в телеге группы украинцев и спрашивайте. Тут сказки какие то пишут. Сама бы пожила посреди ботанического сада вместо спортзала с перегородками с цыганами. Германия по-моему выдохлась уже. К тому же на работу нормальную не берут.
Щас ухожу• 31 марта 2024
Ответ дляНеправдиша
Ну так почитайте про змвни з 04.03.2024.. ви б ще про весну 2022 написали.. людям їхати і треба бути реально готовим , а не казочки...
Добротная• 31 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ужас написала комент на форуме, а нельзя было ай я яй
Чего вас так зацепило, боитесь без пособия остаться?
Крию матом страшно
• 31 марта 2024
Ответ дляДобротная
Автор, а чего на 3 год войны решили выехать?
Хочется для детей нормальной жизни. Школа онлайн тяжело, садика нету, дети пугаются сирен, прилетов. Тяжеловато в Украине, решили поменять обстановку может лучше будет.
Файна_зупка• 31 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Ви ще скажіть, що і своїми самі розпоряджатися видумали?! Без на те дозволу лівих людей?)))
Неправдиша• 31 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Вот моє відео, табір в місті Гютерслоу
Є в телеграмі канал ’’НІМЕЧЧИНА. Переїзд’’, там море фото і відео з таборів, з рекомендаціями і порадами, просто розумні люди спочатку збирають інформацію, а вже потім приймають рішення, але є й просто супер везучі люди інколи аж дух захвачує від того.
Неправдиша• 31 марта 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Їдьте, але вивчіть інформацію і вирішить куди саме. Моя рекомендація, для інтернету переведіть сімку любого оператора на лайф і підключити супербезліміт, або інший пакет, то будете весь час і з інтернетом.
Грибной_Дождик• 31 марта 2024
Ответ дляДобротная
Нет, я не боюсь. Я живу и работаю в Украине, слежу за собой и своими деньгами
Неправдиша• 31 марта 2024
Ответ дляЩас ухожу
Зміни умовні, якщо люди їдуть з України і перший раз, то проблем немає зовсім, якщо з інших країн, то так, буває і затримують. Все інше тут без змін, приймають, усе дають, платять і допомагають у всьому, параграф 24 дають як і раніше.
Грибной_Дождик• 31 марта 2024
Ответ дляФайна_зупка
Больше того - мне вообще некогда в чужие кошельки заглядывать, я занята там, что зарабатываю в свой.
Царівна Жабка• 31 марта 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так автор писала, що чоловік хоче працювати
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
Як_наготую...• 31 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Опыт мой и моей подруги - ровно наоборот
Она когда выехала?
Едимнаморе• 31 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
если выпускают,то диагноз тяжелый
Царівна Жабка• 31 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
если выпускают,то диагноз тяжелый
Не смішіть
Я не в Німеччині, але країна поряд
Невелике місто, де майже всіх знаю українців, і майже всі сімʼями з інвалідами виїхали, не враховуючи батьків і хворих дітей, де самі чоловіки /інваліди, то тут чарівним способом одужали
Екологія мабуть
На роботу пішли, в басейн ходять
На велосипедах ганяють
От добре лікує Європа людей, хоча кажуть медицина погана
Я не в Німеччині, але країна поряд
Екологія мабуть
На роботу пішли, в басейн ходять
На велосипедах ганяють
Khmelnichanka• 31 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
То явно не лежачий
А в Німеччині і інваліди працюють
А як написане Вами суперечить написаному мною? :) Я до того, що якщо людина, приміром, на візку, то намагаються поселити в безбарʼєрне приміщення, якщо має психіатрію чи неврологічні проблеми, то не підселяють сторонніх і т.п. Звісно, скрізь по- різному, і може не бути можливості допомогти. Але якщо вона є - то йдуть назустріч.
Едимнаморе• 31 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Не смішіть
Я не в Німеччині, але країна поряд
Екологія мабуть
На роботу пішли, в басейн ходять
На велосипедах ганяють
Я не в Німеччині, але країна поряд
Екологія мабуть
На роботу пішли, в басейн ходять
На велосипедах ганяють
я к тому, что пособия не помешают,а немцы проверяют насколько инвалид настоящий или нет ?
Царівна Жабка• 31 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Так їх дають кожному і без інвалідності
Братья Капли• 31 марта 2024
Вы не о том думаете. Думайте не про лагерь, а о том что вы будете делать в Германии. Сможете ли вы выучить язык, есть ли у вас профессия которую вы сможете подтвердить, какие перспективы у вас по работе. Я приехала в Германию в прошлом году в розовых очках с двумя дипломами, которые здесь оказались на фиг никому не нужны, и с уверенностью что меня здесь ждёт светлое будущее. Поймите, что в чужой стране вам придется прожить может год, два, а может пять лет. Вам будут платить пособие, вы закончите курсы, и с одной стороны на вас начнут давить чтобы вы работали, а с другой стороны вы можете столкнуться с тем, что вас никто на работу не берёт. Лично я жалею что выехала именно в Германию, планирую уезжать в другую страну, но проблема в том, что не все страны принимают после защиты в другой стране. Намного легче правильно выбрать страну изначально. Но конечно вам решать.
Добротная• 31 марта 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
И за другими))