Молчалка• 31 марта 2024
Протимоскітна сітка на вікна
Дівчата, розкажіть, будь ласка, в кого на вікні влітку протимоскітна сітка. У вас тільки така з твердою рамкою, зроблена на замовлення? Чи є і інші варіанти? Треба на кухню поставити, вчора побачила в юску що є якійсь на ліпучках сітки, тому задумалася, які є ще варіанти крім цих на замовлення, щоб собі в магазині купив, дома приклеїв і ніякої більше мороки. Чи все ж краще ці під замовлення, в рамці?
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
На ліпучках теж хороша
з юска? чи ви брали в іншому місці? читаю в юску по відгуках, що відклеюється і не можу зрозуміти де вона там клеїться і навіщо блискавка для віконної ручки....
Налогообложу• 31 марта 2024
Автор, а почему вы не хотите обычную москитку заказать? Они ж не дорогие.
Пару лет назад на балконную раму платила 250 грн. Сейчас максимум 500, а на кухню вообще дешевле будет.
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
по-перше немає де зберігати, по-друге треба шукати хорошого виробника. подруга минулого року собі додому замовила, скаржилася, що заміряли погано, потім прийшлося ставити, а там трохи зазор вийшов, то ще придумували потім що з тим робити. в нас недалеко від дому є фірма, але я до них ходила, вони кажуть:заміряйте і скинете нам розміри. ну здрасті, я не знаю як правильно заміряти. в общем треба шукати, а на це час. тому подумала, що тут купив собі на ліпучці за 150-200 грн, на літо налкеїв, викинув і забув))).
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляФсеСама
З твердими рамами в мене. Навіщо придумувати велосипед. Поставила і забула
та де ж забула, мити їх постійно, десь всю зиму зберігати))).
ФсеСама• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Так само як і вікна. В мене стоять постійно
ФсеСама• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Спитайте як заміряти. Моїм вже 10 років. Нічого з ними не сталось. Правда одну кіт подер, то треба замінити
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляФсеСама
моїй також 10 років в кімнаті, у нас до цього часу тільки там була. а тепер хочу ще на кухню і на балкон.
Гола з конопель• 31 марта 2024
В мене під замовлення разом з вікнами. Вже 15 років. На зиму знімаю. Так сказали робити, коли замовляли. Десь через тиждень поставлю.
Налогообложу• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Я на зиму не снимаю.
У нас в городе тоже разные фирмы, одни сказали меряйте сами.
В другой оконной фирме сам мастер приехал и замерял. Привезли и поставили мне их (бесплатно). Я 3 штуки заказывала.
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляГола з конопель
в нас ці дні +28 на вулиці, вчора вже задумалася, щоб ставити)
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
Я на зиму не снимаю.
коли замовляли? яка ціна була?
Гола з конопель• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
В мене ще розсада під лампами, потрібно буде позакаляти перед виїздом на дачу. А там ще холод через тиждень
Налогообложу• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
коли замовляли? яка ціна була?
Выше писала, пару лет назад. До войны.
Они не дорогие эти москитки.
На металической рамке, с усиками.
Они не дорогие эти москитки.
На металической рамке, с усиками.
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
Выше писала, пару лет назад. До войны.
Они не дорогие эти москитки.
На металической рамке, с усиками.
Они не дорогие эти москитки.
На металической рамке, с усиками.
вибачте, не звіряла нік, що то ви писали про 250 грн.
Пустощі-веселощі• 31 марта 2024
Мені потрібен був дешевий варіант на зйомну квартиру, то купила сітку на липучках на балконні двері і просто шматком відрізана сітка на вікна.
На липучках класна, але самі двері пофарбовані фарбою і ця фарба з часом почала злазити і сітка разом з нею. Зафіксували канцелярськими кнопками, тримається вже два роки.
На вікна сітку(ту що шматком відрізана) також прицепили канцелярскими кнопками і все добре
Моторошні троянди• 31 марта 2024
Ответ дляПтица секретарь
Вже є москітні сітки ролетного типу, але ціна кусюча.
У меня ролетного 3 шт. Ставили где-то в 2016 году. Было удобно, но 2 уже порваны. Рвётся в месте стыка, когда тянешь вниз. Одна целая благодаря тому, что мы её не скручивали на зиму.
ЖаннаНеАгузарова• 31 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
На ліпучках теж хороша
Підтверджую. Суперштука за мізерні гроші. На ЗУ мало де сітки на вікнах, а живності багато. На три вікна з однією відкритою створкою 2 пачки. Клєйка стрічка по периметру добре тримається вже другий рік і зовсім не брудниться від пилу. Відрізати сітку по розміру і як на липучку ( як на куртках, взутті застібка) приклеїти. Нігде нічого не відстає.майже не помітна на вікні , не рветься. Добре , рівно натягнути і красота. Я не знаю, що бя робила без неї. За годину всі вікна поклеїли, зимою не знімала. Зараз, як нові.
Молчалка
• 31 марта 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
де купували?
ЖаннаНеАгузарова• 31 марта 2024
А тут завезли їх у Треш по 70 грн. Потім, наче ще і на ринку продавали.Всі наші переселенці закупились і раді - довольні)).
Уси Пуси• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Я не снимаю на зиму. Мыть в ванне или душе, вообще не проблема.
Не заздріть тьоті• 31 марта 2024
Ответ дляМолчалка
???? стоять круглий рік, я сам заміри робила. Подивіться в інеті.
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 марта 2024
Зараз немає сильних морозів, можна сітку не знімати. Знімати тілтки щоб помити вікна і сітку