Пухнасті штани• 31 марта 2024

прямо зараз всі кав‘ярні втрачають дохід. Чому не підлаштовуються під клієнта?

Обожнюю пінаколаду (холодну звісно)
Обійшла 30 кав‘ярень , всю відповідь одна - ‚вибачте, ще не робимо, літнє меню з травня‘
Я обурена до неможу, а може у мене депресія і я до цієї пори тільки заради пінаколади дожила?
Просто злюсь
Зараз на дієті• 31 марта 2024
а что они Вам должны? Если нет выручки
КонхфЭдкаТузик• 31 марта 2024
А когда кофейни вам должны стали? Выбирайте то, что есть в меню кофейни.
Відірву та викину• 31 марта 2024
Пинаколада дело случая
Проня_Прокоповна• 31 марта 2024
Автор,вам в бар,а не в кофейню
Бла бла бла• 31 марта 2024
Шо це?
Свята• 31 марта 2024
Вы бы еще в Аптеке искали) вам в бар
julia-678c• 31 марта 2024
Для вас одной делать никто не будет
Вишиванка• 31 марта 2024
Вони втрачають клієнтів через ціни. Де з цим окей, то там є і клієнти і асортимент.
Я не знаю, можливо їм каву возять кур´єри на конях, що така націнка в деяких.
Кусман Сиру• 31 марта 2024
Да кофейни и так копейки мутят ,их твоя пиникилада не спасет
Сонечко• 31 марта 2024
это ж алкогольный коктейль, какие кофейни? я понимаю, что похмелиться надо, мозг не варит, но идите в бар, а не в кофейню
Цікавий писочок• 31 марта 2024
Сходите в нормальное кафе, а не по будкам.
ПАЦАНКА О• 31 марта 2024
Может конечно я от жизни отстала, но какое отношение имеет кофейня к пина калада?
Цвіпканя• 31 марта 2024
Сколько же времени вы потратили на обход 30ти кофеен?
Вишиванка• 31 марта 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Кофейни разные есть. Там не только кофе.
malanich• 31 марта 2024
О так. Оплата ліцензії на алкоголь
Це те шо принесе прибутки кофейні
маринабаранова• 31 марта 2024
Вы что - кофе от коктейля не отличаете?) Село в город переехало)))
Вишневий цвіт• 31 марта 2024
Ответ дляВишиванка
Не знаю это втрачає.
У нас купа нових відкрилось. Купа людей і них сидить. В більш популярні не попадеш - весь час зайнято.
Околиця Киева.
Синиця у спідниці• 31 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Не знаю это втрачає.
Околиця Киева.
И у нас недавно на территории ЖК кофейня открылась. Харьков.
Кошка Мурка• 31 марта 2024
Занятно, что пинаколада (холодная) это у них было зимнее меню шо-ли?
Забагаловка• 31 марта 2024
Я пью кофе с медом. А нашем городе мед есть буквальна в паре кафешек. В других спрашивала несколько раз, уже можно было и купить, но я же у барист спрашивала, сомневаюсь, что они хозяевам передали эту инфу. Просто хожу туда, где есть или ношу в сумочке стики с медом.
AmazingLady• 31 марта 2024
Та кому она надо, ради одного человека комбайн заводить...есть классика есть сезонное меню
Вишиванка• 31 марта 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Не знаю это втрачає.
Околиця Киева.
Ні, в нас по іншому. Можливо тому що відносний центр, багато учбових закладів, офісів і кав´ярень теж повно. Там де ціни помірні-все добре. Де ціни задерли до стелі - раз на рік/два змінюється чи власник чи напрямок. В моєму будинку за років 5-6 вже третій заклад. Зайшла на відкриття, подивилася на ціни, і бачу що буде четвертий скоро))
Тим часом де інтер´єр простіший, ціни помірні, вже другий літній майданчик будують зараз. Вони прямо напроти один одного. Я за багато років впевнилася, що найголовніше в таких закладах це ціна. Особливо в такому місці де я живу, де повно конкуренції . В мене вони майже через один будинок розташовані. Хтось роками працює, а хтось погрався і продав-покинув.
автор Пухнасті штани • 31 марта 2024
Ответ дляmalanich
О так. Оплата ліцензії на алкоголь
Це те шо принесе прибутки кофейні
Яка ліцензія? 🤦‍♀️
Вона безалкогольна!
Викупана• 31 марта 2024
Ответ дляКусман Сиру
Пффф, Вы совсем не в теме. На кофе навар больше 300%, знакомый имеет сеть, рассказывал. А иначе откуда их столько в каждом районе было бы.
Щас ухожу• 31 марта 2024
Ответ дляСвята
Вы бы еще в Аптеке искали) вам в бар
Там один боярышник
Попихтю та й годі• 31 марта 2024
Ответ дляmalanich
О так. Оплата ліцензії на алкоголь
Це те шо принесе прибутки кофейні
Ми оплачуємо ліцензію, це гарний прибуток, особливо в теплі дні.
Цвіпканя• 31 марта 2024
Ответ дляПухнасті штани
Яка ліцензія? 🤦‍♀️
Вона безалкогольна!
Хм... что за безалкогольная пина колада в кофейнях? Это какой-то бленд кофе с ароматом ананаса и кокоса или что?
автор Пухнасті штани • 31 марта 2024
Ответ дляЦвіпканя
Так