Сонячний день• 31 марта 2024

Українські бренди одягу

Діліться, що вподобали для себе із одягу від українських брендів? Які бренди стильно та якісно виробляють одяг?
ЛюблюДевчонок• 31 марта 2024
Да сейчас практически все шьют хорошо. Просто выбриайте хорошие ткани.

Снегопадка• 31 марта 2024
Pravda кто покупал ?
Пилосмок працює• 31 марта 2024
Да много чего.
автор Сонячний день • 31 марта 2024
Ответ дляПилосмок працює
Да много чего.
Наприклад?
ЯспАкойнаЯ• 31 марта 2024
Vivalon, Nove, Stella polare, fashion factory, Kristtel, sklo.
Зроблено у 80-х• 31 марта 2024
Must have
автор Сонячний день • 31 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Must have
Stella polare пальто в мене є, гарне

Шеллар• 31 марта 2024
Наталі Болгар, Ната Ель, Стелла Поларе і Анабель Арто - список моїх фаворитів.
Аннуитет• 31 марта 2024
Vovk
Знайшла там ідеальні на весну-літо футболки.
Сладкий лимончик• 31 марта 2024
Love Vivienne - це моя любов!) Але там принти не кожній сподобаються, квіточки-тваринки-динозаврики-грибочки)))
автор Сонячний день • 31 марта 2024
досить пристойні зимові плаття купляла в stimma, там в складі була вовна, в досить пристойну стані після сезону носки та прання
Мама Чели• 31 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Стимма подобається стиль, якість на рівні массмаркету
автор Сонячний день • 31 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Так массмаркет це
Мама Чели• 31 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Так массмаркет це
Я маю на увазі зара манго і тд. Хоча от в мене штани стімма на попі з‘явилось п‘ятно наче як краска витерлась. Не знаю наче не ляпала нічим. Але сидять на мені їх моделі супер