Сонячний день• 31 марта 2024
Українські бренди одягу
Діліться, що вподобали для себе із одягу від українських брендів? Які бренди стильно та якісно виробляють одяг?
ЛюблюДевчонок• 31 марта 2024
Да сейчас практически все шьют хорошо. Просто выбриайте хорошие ткани.
Сонячний день
• 31 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Must have
Stella polare пальто в мене є, гарне
Сладкий лимончик• 31 марта 2024
Love Vivienne - це моя любов!) Але там принти не кожній сподобаються, квіточки-тваринки-динозаврики-грибочки)))
Сонячний день
• 31 марта 2024
досить пристойні зимові плаття купляла в stimma, там в складі була вовна, в досить пристойну стані після сезону носки та прання
Мама Чели• 31 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Стимма подобається стиль, якість на рівні массмаркету
Сонячний день
• 31 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Так массмаркет це
Мама Чели• 31 марта 2024
Ответ дляСонячний день
Так массмаркет це
Я маю на увазі зара манго і тд. Хоча от в мене штани стімма на попі з‘явилось п‘ятно наче як краска витерлась. Не знаю наче не ляпала нічим. Але сидять на мені їх моделі супер