кнопкодав• сегодня в 12:58

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Пухнасті штани• сегодня в 14:36
Ответ дляВилосипедниця
Саша це теж доречі з радянщини тягнеться.
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
В мене в сестри Олександр, йому 18 років і всі 18 років він Олександр, в родині його називають всі Лесик або ж Санчо
Ирина Дмитриевна, ты ли это? Дітки, як правильно Міша чи Михайлик?

автор кнопкодав • сегодня в 14:37
Ответ дляСоветничаю тут
Это вы про Маугли и гнилую петрушку применительно к автору?Или про то, что таких нужно бить?
Тут «толерантні» всіх би били і обзивали
Булку Дай• сегодня в 14:38
Ответ дляБавовнятко
Просто запам´ятайте, що треба використовувати ім´я, яким людина представилася. Ніяких скорочених, ’традиційних’, ’ми так звикли’. Лише індивідуальне ім´я конкретної людини.
Я везде представляюсь Елена, почему меня называют Олэна, и стоит ли мне каждый раз зачитывать ваше сообщение при каждом знакомстве?
Бавовнятко• сегодня в 14:37
Ответ дляПравильно_Валерчик
Только на церемониале в королевском дворце Лондона
У мене була сусідка по будинку, на пару років старша. Вона вимагає ага, щоб її називали лише Юлія, ще їй подобалося Джулія, вона вільно говорила англійською і працювала перекладачем. Юля, Юлька - терпіти не могла і просила не називати. На жаль, померла молодою. Але навіть 30 років тому були люди, які відстоювали свої кордони.
Бибер-анонимер• сегодня в 14:38
Простота гірше воровства.
Вам же чітко озвучили - Леонід, то якого лєшого ви льонькали?
Вилосипедниця• сегодня в 14:38
Ответ дляФенте Фря
Я репетитор і одразу ж на співбесіді питаю учня: ’як ти хочеш, щоб я до тебе зверталася?’ Бо реально зараз треба з варіаціями обережно, діти в більшості своїй категоричні щодо цього - просто треба приймати цей факт. Ніяких Шур, Льош, Тьом, Славіків, Івасиків, Сонь без узгодження не можна ляпнути. А тим більше, зараз додався ще накал пристрастей з російськими варіаціями (і це діє в обидві сторони), то треба обережно.
Це не обережність, а повага до кордонів іншої людини.
І от ви гарний приклад педагога, який називає дитину не через те, що поважає кордони її, а через те, що боїться її реакції і незручних ситуацій. Таких і в школі купа, ті яким 50+ там взагалі прірва
Бавовнятко• сегодня в 14:39
Ответ дляЗавжди недо...
Странно

Марічка — це ніжна та популярна українська пестлива форма жіночого імені Марія. Саме повне ім´я має давньоєврейське походження (від Міріам) і означає «пані», «кохана» або «гірка».Походження та значення

Повне ім´я: Марія
Дивно - це казати людині, що у неї дивне ім´я. А ще це дуже невиховано.
Бавовнятко• сегодня в 14:41
Ответ дляПухнасті штани
майте повагу!!!!!

а где вы там увидели неповагу? чистая констатация. а ваша бабушка - частный случай, исключение из большинства. или скажете нет?
Та то ви - виняток з вашими машами.
автор кнопкодав • сегодня в 14:41
Ответ дляБибер-анонимер
Простота гірше воровства.
Прочитайте відповідді

Вилосипедниця• сегодня в 14:41
Ответ длякнопкодав
А Маша тоді хто?
Російські Марія, Марья
Нульовий сантиметр• сегодня в 14:42
Ответ дляПухнасті штани
спросила у детей: сокращают всех, многих переиначивают, есть прозвища, всё как всегда. Максим - Макс, Дмытро - Димон. никаких королевских расшаркиваний. есть Валентин - Валя.
Один Макс у нас теж є, але він сам так назвався.
І є дівчинка Поля, вона так захотіла.
Плюс футболісти. І все.
У паралельному класі є Костя. Знову ж, він сам так називається.
Я натуралка• сегодня в 14:42
Ответ длякнопкодав
А Маша тоді хто?
А Мері, Мерел, Мірей?
Бавовнятко• сегодня в 14:43
Ответ дляСкіфська пектораль
Марія це не Маша? Все, мій світ не буде попереднім
Марія - це Марія, і ніяк не Маша. Якщо Манія вирішить, що вона б хотіла, щоб її скорочено називали Маша - її право. Але це зовсім не означає, що ви як стороння людина можете вирішувати як називати Марію - Марією чи Машею чи Марусею чи Манькою.
Фенте Фря• сегодня в 14:44
Ответ дляВилосипедниця
А чому ви думаєте, що я не поважаю кордони дитини?) Я якраз хочу, щоб спілкування було комфортне, не зробити неприємне дитині на рівному місці просто через свою неуважність
УжеВотДа• сегодня в 14:44
ну вы ж слышали, как его мама называет. но специально назвали или специально гавнотему создали
Пухнасті штани• сегодня в 14:45
Ответ дляБибер-анонимер
Простота гірше воровства.
всем бы вам пожить в разных странах. чтобы ваше имя переиначивали каждый раз на свой лад.

у нас в универе курсы иняза вела американка. Кэслин. С межзубное. На Кэтрин отзываться сперва не хотела. На Кэслин без межзубного С, тоже.

Вот обращаешься к ней, а она поправляет Кэсфсфсфлин. ничего у неё не вышло. пришлось смириться с Кэтрин и не выделываться.
Бавовнятко• сегодня в 14:45
Ответ дляПухнасті штани
т.е. если бы он представился Александром, авторка назвала его Сашком, мамаша Сашка устроила бы истерику, то вы бы посчитали, что реакция мамы оправдана и ребёнку была нанесена непоправимая психологическая травма?
У мене є товариш з дитинства, за паспортом його звати Олександр. На Сашу він не обернеться і не зреагує ніяк, будете наполягати - може й послати. Бо він або Олександр, або Шура, Шурік.
Леди Г• сегодня в 14:46
Ответ дляЗрадорозганячка
Ото мамаша познущалася з дитини
А что не так с именем Леонид?
А вас как зовут?
Бибер-анонимер• сегодня в 14:47
Ответ дляПухнасті штани

Який недолугий коментар
Імена не перекладаються. Не знали?

Бавовнятко• сегодня в 14:48
Ответ дляСоветничаю тут
Ненене. Фраза про бить - ваша, а не автора. Бить - это противозаконно. Хотя если в вашем кругу так принято...
Діти захищають свої кордони як можуть. І чим менша дитина, тим менше слів і більше дій. Тому так - діти будуть бити, замість дискусій на 10 сторінок. Зате на відміну від мамані (автора теми) її невихованій дитині діти пояснять з першої ж спроби. Один удар в носа - і бажання порушувати кордони інших випарується.
Кумедна• сегодня в 14:48
Ответ дляБавовнятко
так Шура ’гораздо’ краще Саші
Вилосипедниця• сегодня в 14:48
Ответ дляФенте Фря
Тому що ви самі про це написали
Леди Г• сегодня в 14:48
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
Боже, как же она ‘ставит на место’ и какое такое место у человека, который Марию назвал Машей
Бавовнятко• сегодня в 14:49
Ответ длякнопкодав
Я як раз не розвʼязувала конфлікт
А на що саме ви розраховували, коли вчили свою дитину називати інших чужими іменами, інакше як дитина представилася?
Нульовий сантиметр• сегодня в 14:49
Ответ дляЗавжди недо...
Странно

Повне ім´я: Марія
Нічого дивного. Імен різних зараз багато.
У дворі нашому є Мія (повне ім´я) і є Мія, яка насправді Соломія, але мама так скорочує і дівчинка так себе називає.
Є ще Оливка, яка за документами Олівія.
Пухнасті штани• сегодня в 14:51
Ответ дляБибер-анонимер
Який недолугий коментар
Імена не перекладаються. Не знали?
расскажите это китайцам, французам, японцам. они в силу произношения или отсутствия звуков в языке просто скорее всего не смогут выговаривать ваше имя. Так и мы не могли говорить это её Кэсфсфлин. Это не наш язык и не наши звуки. Межзубного С в нашем языке НЕТ и Кэслин пусть хоть треснет, но она в Украине не будет звучать так, как у себя в Штатах.
Вилосипедниця• сегодня в 14:51
Ответ дляНульовий сантиметр
Є ще Оливка, яка за документами Олівія.
А в моєї я подружка Олівія і всі її називають Оллі. Бо так вона сама представляється іншим
Бавовнятко• сегодня в 14:52
Ответ дляПухнасті штани
Просто запомните: истерить в ответ незнакомцам, в публичном месте, при детях — нельзя. Только спокойные и вежливые ответы. Запомнили?
Запам´ятовуйте, а краще занотуйте: на всяку дію є протидія. Порушивши кордони людини - отримаєте відсіч.
Фенте Фря• сегодня в 14:53
Ответ дляВилосипедниця
Тому що ви самі про це написали
Треба бути обережним, щоб не образити дитину, бо їй це буде неприємно. Навіщо це. Вихована людина намагається не зачепити іншу людину і поважати її гідність - і це починається з імені, як на мене
Пухнасті штани• сегодня в 14:53
Ответ дляБавовнятко
да понятно, что истерички есть везде. но если истеричка будет бросаться на людей, то там и до мордобоя недалеко. мало кто любит, когда на него орут.