31 марта в 16:19

Как стать женственной? Как прокачать женскую энергетику?

1 3
Василина Семеніч 31 марта в 16:19
Вчора писали- ходити без трусів
Борода 31 марта в 16:20
Дышать маточкой
6 2
Курочка-чубаточка 31 марта в 16:21
Ответ дляВасилина Семеніч
Вчора писали- ходити без трусів
Я не читала тему, але те ж саме хотіла написати)).
Цікаво працює чи ні, відкрити чакри))
Тирамісу на терасі 31 марта в 16:22
Ответ дляВасилина Семеніч
Вчора писали- ходити без трусів
По дорозі?
Зашла на 5минут 31 марта в 16:23
Ютуб в помощь, там есть валом лекций... повысить САМОвосприятие..
Телячі ніжноСті 31 марта в 16:24
Ответ дляТирамісу на терасі
По дорозі?
Повсюди)
Кудрі кручу сама 31 марта в 16:26
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не читала тему, але те ж саме хотіла написати)).
Цікаво працює чи ні, відкрити чакри))
чого вони у Вас закриті?
Стрибну в гречку 31 марта в 16:28
Опять? Труси не настільки дорого коштують
ФсеСама 31 марта в 16:29
Думаю ви і так жіноча. Просто комплекси. Не треба вам це. Я вже покращила себе. Тепер жалію. Треба бути собою і все
Пишу вірші, дорого 31 марта в 16:29
Ответ дляФсеСама
Думаю ви і так жіноча. Просто комплекси. Не треба вам це. Я вже покращила себе. Тепер жалію. Треба бути собою і все
Що зробили?
Курочка-чубаточка 31 марта в 16:29
Ответ дляКудрі кручу сама
чого вони у Вас закриті?
Бо я трусами закриваю їх)
Телячі ніжноСті 31 марта в 16:33
Ответ дляКурочка-чубаточка
Бо я трусами закриваю їх)
А як Вам такий варіант, і чакри відкриті і труси наче є?))
Телячі ніжноСті 31 марта в 16:35
Ответ дляФсеСама
Думаю ви і так жіноча. Просто комплекси. Не треба вам це. Я вже покращила себе. Тепер жалію. Треба бути собою і все
А як покращили?
Стефанія 31 марта в 16:38
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як покращили?
Трусы сняла, ну
Курочка-чубаточка 31 марта в 16:39
Ответ дляТелячі ніжноСті
А як Вам такий варіант, і чакри відкриті і труси наче є?))
👍, хороші, буде діло.
Танцепесенная 31 марта в 16:49
Завести хорошего любовника, прокачаетесь
Чучело-Мяучело 31 марта в 16:51
Полюбить и принять себя, удивлять внимание семе, радовать себя, развить какое-то хобби по интересам. Каждый вечер у себя спрашивайте - что конкретно вы сделали для себя любимой?
ИграйМойГормон 31 марта в 16:51
Ответ дляСтефанія
Трусы сняла, ну
Дышите..
автор Пирожкиня 31 марта в 18:23
Ответ дляФсеСама
Думаю ви і так жіноча. Просто комплекси. Не треба вам це. Я вже покращила себе. Тепер жалію. Треба бути собою і все
А чому жалієте? Просто гляну на себе мужик характером і поведінкою, ні одного плаття нема ,ні юбки
ФсеСама 31 марта в 19:06
Ответ дляПирожкиня
А чому жалієте? Просто гляну на себе мужик характером і поведінкою, ні одного плаття нема ,ні юбки
Так купіть собі речі!
автор Пирожкиня 31 марта в 19:11
Ответ дляФсеСама
Так купіть собі речі!
Річ не в тім, а в тому що я себе в такому одязі не комфортно відчуваю
ФсеСама 31 марта в 19:13
Ответ дляПирожкиня
Річ не в тім, а в тому що я себе в такому одязі не комфортно відчуваю
Зараз мало хто носить ті плаття, подивіться навіть на підлітків! Чоловікам не потрібні ваші плаття. Якщо є чоловік запитайте що йому подобається на вас чи сходіть разом прикупіть щось. Мені чоловік обирає, бо я як монашка наберу всяких рубашок, взуття 👞 типу такого як лофери. Сказав жах як стали жити, тепер не ношу рубашки та взуття лакове, сумка і гаманець лаковий
Ошеламиссимо 01 апреля в 16:29
Ответ дляПирожкиня
Річ не в тім, а в тому що я себе в такому одязі не комфортно відчуваю
А воно вам треба - ставати жіночною? Щоб що?
Повірте, ні жоніхів не привалить, ні зарплати більшої, лише купа незручностей у вигляді витрат на наряди та манікюри.
автор Пирожкиня 01 апреля в 17:13
Ответ дляОшеламиссимо
А воно вам треба - ставати жіночною? Щоб що?
Повірте, ні жоніхів не привалить, ні зарплати більшої, лише купа незручностей у вигляді витрат на наряди та манікюри.
Я хочу бути такою