неДодекаэдр• 31 марта 2024
У кого проблемы с зубами, вы паритесь из-за этого?
У кого вечные проблемы с зубами, вы паритесь из-за этого? Я вот часто переживаю, ибо боюсь еще пару лет и все посыпется, да и ужасно обидно столько денег тратить на стоматолога, на одежде и еде экономлю..
Ліньки гуглить• 31 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Не тягніть ці процедури дешевшими не стають, а ще питання в спеціалістах, мій протезист виїхав до доньки в Гамбург і...капец...
Дайте мені чарівного пєндаля. Я це все розумію, зрухатись не хочу( і насправді, мені стидно, що таке із зубами( а буде ще гірше(
Альфред Шнитке• 31 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ви хоч самі в це вірите? Зйомеі щелепи комфортні лиш в рекламі
А які альтернативи? У мене тітка користується і якось живе, краще з житлом і щелепами, ніж з зубами під парканом.
Директор Пляжу• 31 марта 2024
Парюсь ещё как. Постоянно хожу. Но стараюсь и не затягивать. Чем позже, тем хуже. Последний раз нерв спасли но это жуть как больно. А что делать. Вся жизнь борьба 😬
А ещё пасты нужно подбирать.
Не люблю натовп• 31 марта 2024
Очень парюсь. Делаю, что от меня зависит, денег уходит море. Но не на все могу повлиять
Ответ дляКумедний ґудзик
З 12 років до стоматолога хожу як на роботу, і все одно купа пломб, штифтів, коронка є, і все одно два зуба жувальних як раз, на видалення вже. Але якби не ходила,думаю, що було б набагато гірше.
Ви молодець, правильно робите що ходите. В мене сусідка в 35 залишилася без зубів, не лікувала. В 40 вона вже з протезом, це жах(
Альфред Шнитке• 31 марта 2024
Ответ дляGvenna
Це прикол?)
Хоча розумію.
Погано без свого житла.
Хоча розумію.
Погано без свого житла.
Не прикол. Куди діватися в майже 60? Ліпше з власним кутом, а жувати якось пожується і щелепами, було би що жувати.
Крошка Енот• 01 апреля 2024
Ну це якось не нормально, одяг ставити вище зубів. Щоб ви не одягнули, але якщо беззубі, то все буде марно.
неДодекаэдр
• 01 апреля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Це зрозуміло, просто образливо, коли хочеться купити щось нове, а доводиться витрачати на зуби