БезПаспортаНеПродаю• 01 апреля 2024
Бартолінова залоза. Хто стикався, зайдіть, будь ласка
Ситуація - десь за тиждень до місячних постійно болить щось зліва біля входу в піхву. Лікарі нічого не бачать. Проходить саме. Це може бути запалення бартолінової залози? Дякую!
Знову Я• 01 апреля 2024
це запалення неможливо пропустити - стає все твердим, пульсує, висока тем-ра, сильний біль.
краще зробити узд судин, може, там з клапаном проблема
Любимка-анонимка• 01 апреля 2024
Хреново - но а какая болячка весёлая. да, дискомфорт - но сегундный надрез - и вуаля...
Ашотакоя• 01 апреля 2024
У меня как-то начиналось такое. Вычитала где-то, что помогает несколько раз в день подмыватьмя дегтярным мылом. Попробовала - прошло