Пишу, не читаю• 01 апреля 2024
хто це?
Багато людей сумує за ним ( нею) як за юмористом ,але в нього (неї) зараз інша діяльність в житті , можливо небагато але деякі люди йому (її) зараз не довіряють, в свій час раніше любив (ла)жартувати над одною блондинкою, і не лише над нею, але над блондинкою особливо.
Хто це ?
Ще 5 тем на сьогодні і досить
Хто це ?
Ще 5 тем на сьогодні і досить
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Кравець
Ні, в нього ( неї) є те, що у Кравець чисто фізично не може бути.
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Будь хто із кварталу)
Ні кварталу там і близько немає
Майструю крила• 01 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Він ( вона) все життя розмовляє чисто українською
Притула?
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Правильна відповідь вже є в коментарях але нехай люди повідгадують ще
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
правильна відповідь Притула, хто зрозумів, що я мала на увазі про жарт над блондинкою
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Ответ дляПокорительная
Тоді Притула над Лесею
Ну над Лесою він теж жартував, але та блондинка не могла дати йому такий відсіч як давала йому Леся.
Майструю крила• 01 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ну напарник у него вроде блондинкой был в Файне Юкрайне?
Люблю ВалЄру• 01 апреля 2024
Притула і як юморист був повний нуль і як волонтер. Цікаво, хто ті люди що за ним сумують...
Повелитель бітка• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А мені так подобалось, як він вів нацвібір евробачення.
В курсі діла• 01 апреля 2024
Лучше сойдите тему про Тим Уолберг, как он сказал что по Украине надо ядеркой кинуть и устроить тут Нагасаки и Хиросиму. Видео есть в общественном доступе, где он это произносит.
В курсі діла• 01 апреля 2024
А наши новости молчат, просто супер!!! Значит если изберут Трампа будет ядерка . Я просто в шоке!!! Люди!!! Кричать надо
Разгуляшка• 01 апреля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Сердючка?
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Ви спочатку перевірте цю інформацію, а потім можете робити висновки, тому, що особисто я цю інформацію чую вперше, щойно дивилася в інтернеті нічого подібного там не написано, не знаю можливо потрібно пошукати ще.
Пишу, не читаю
• 01 апреля 2024
Ответ дляРазгуляшка
Сердючка?
Не Сердючка, тут вже є правильна відповідь на це питання