КокошинЭль• Изменено 01 апреля 2024
Хто це такий (Ка)
Наступне питання посвящається всім незадоволеним хейтерам , я вас люблю особливо коли ви біситися
Спочатку він ( на)займав (ла)дуже довгий час одну посаду на якій від (неї) нього не було ніякого толку , зараз він( на)займає іншу посаду на якій від нього (неї)теж немає ніякого толку, його (її) можна спокійно порівняти з найбільшими тваринами на землі. І не дивлячись ,що там де він (на) зараз знаходиться він (на) там знаходиться не дуже давно менше 10 років , дивлячись на нього ( неї) можна подумати він (на) там знаходиться дуже давно
Хто це?
КокошинЭль
• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Автор,дайте підказку-це українець(ка)?
Українець (Ка) і про неї ( в нього) вже дали правильну відповідь в коментарях
КокошинЭль
• 01 апреля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Юра гей
Так ,Юра , але не гей і багато людей звикло його називати іншим іменем
Я такая - жду трамвая• 01 апреля 2024
Ответ дляКокошинЭль
Зрозуміло,Корявченков.
Давайте ще когось?
КокошинЭль
• 01 апреля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зрозуміло,Корявченков.
Давайте ще когось?
Наступна тема вже є.