Мороженная курица• 01 апреля 2024
Відгадайте відому людину по описанню...
Незважаючи на це що ця людина в житті вже доросла ,на неї можна дивитися як на дитину, але не в житті,а в образі ,особливо на новорічні свята саме на новорічні свята ця людина піднімає настрій багатьом людям, також знаходячись в образі він (вона) в свій час любилась знущатися над поганими людьми . Також Він(на) будучи в образі гадав (ла) , що йому (їй) не потрібна родина , і в нього ( неї) навіть було деякий час мрія залишитися самим ( самою) .
Хто це?
Мороженная курица
• 01 апреля 2024
Ответ дляКусачая Я
Данилко что ли?
Ні , ця людина з Данилко швидше за все незнайома. це гарантія 99,9 %
Мороженная курица
• 01 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Віталька
Ні , ця людина не з України.
Анонимарик• 01 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Маколей Калкін
Коли це він мріяв залишитися сам ?
Кусачая Я• 01 апреля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Маколей Калкін
Точно, но я думала это сейчас он в образе, потому не догнала))
Кусачая Я• 01 апреля 2024
Ответ дляАнонимарик
Коли це він мріяв залишитися сам ?
Наверное, в интервью говорил
Благоуханочка• 01 апреля 2024
Ответ дляМороженная курица
Правильна відповідь Кевін з фільму сам удома
Де мій приз?
Мороженная курица
• 01 апреля 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Вам не надоело? Откройтесь, забаню вас
Нет не надоело, А по поводу бана не заморачивайтесь я сама сейчас вас забаню
bespe4na_mavpa• 01 апреля 2024
Ответ дляМороженная курица
Так если вы меня забаните я все равно буду видеть ваш поток тем