Як офіційно здавати житло? Де про це питати?

ФОП не можу оформити. Тільки як фіз.особа
Меня не звали 01 апреля в 14:01
Ну то договір завіряється в міськ раді.готово. після року заповнюєте декларацію в податковій. Все
Бандитка Сью 01 апреля в 14:01
Через рієлтора. Вони знають , як це робити. В мене подруга без фопа, але платить налог з 5 квартир, через рієлтора оформлює все.
Броніки для Моніки 01 апреля в 14:01
На сайті податкової є роз´яснення. ФОП не обов´язковий, можна і як фіз.особа укладати договори і сплачувати податки.
Меня не звали 01 апреля в 14:02
Ответ дляБандитка Сью
Через рієлтора. Вони знають , як це робити. В мене подруга без фопа, але платить налог з 5 квартир, через рієлтора оформлює все.
Бо ріелтор оформлений ФОП. Це ще чисто офіційно
Меня не звали 01 апреля в 14:02
Ответ дляБроніки для Моніки
На сайті податкової є роз´яснення. ФОП не обов´язковий, можна і як фіз.особа укладати договори і сплачувати податки.
Так.
Бешене сарі 01 апреля в 14:02
В налоговой спросить . Или НКУ почитать . ПКУ. РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ (ст. 162 - 179) и ПКУ. РОЗДІЛ XX. ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ ( тут про военный сбор ) .
Пополняю_Карму 01 апреля в 14:02
Але податок буде 19,5%. Потрібно подавати річну декларацію і сплачувати податок
Зашла на 5минут 01 апреля в 14:02
Цікаво, а скільки платить фіз особа? Можна будь яку суму ставити? Зменшити.
автор Викасикрет 01 апреля в 14:04
Ответ дляЗашла на 5минут
Цікаво, а скільки платить фіз особа? Можна будь яку суму ставити? Зменшити.
не можна. бо складається договір,юристом засвідчений. як ви поставите 5 тис грн замість 10,то вам так і заплатять.і ви нічого не доведете
Мексиканочка 01 апреля в 14:08
А якщо ФОП то це яка група і який податок? Якщо здаєш квартиру за 10 тис гривень, хто може порахувати?
автор Викасикрет 01 апреля в 14:16
Ответ дляМексиканочка
А якщо ФОП то це яка група і який податок? Якщо здаєш квартиру за 10 тис гривень, хто може порахувати?
8 тис на руки
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:24
Оформляєте договір. Раз в квртал сплачує податки. В кінці року подаєте декларацію. Питати - в ЦОПі
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:25
Ответ дляВикасикрет
не можна. бо складається договір,юристом засвідчений. як ви поставите 5 тис грн замість 10,то вам так і заплатять.і ви нічого не доведете
Не обов‘язково щоб юрист складав. Можна самостійно
Скокмоно - стокнуно 01 апреля в 14:26
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Оформляєте договір. Раз в квртал сплачує податки. В кінці року подаєте декларацію. Питати - в ЦОПі
Навіщо фізособі сплачувати податки раз в квартал? Термін їх сплати до 31 липня наступного року.
4 1
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:26
Ответ дляМексиканочка
А якщо ФОП то це яка група і який податок? Якщо здаєш квартиру за 10 тис гривень, хто може порахувати?
2 або 3
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:27
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Навіщо фізособі сплачувати податки раз в квартал? Термін їх сплати до 31 липня наступного року.
Якщо здавати квартиру - раз у квартал
автор Викасикрет 01 апреля в 14:30
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не обов‘язково щоб юрист складав. Можна самостійно
обов*язково. якщо щось трапиться- ви в суді нічого не доведете. бо договір не засвідчений юристом.
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:31
Ответ дляВикасикрет
обов*язково. якщо щось трапиться- ви в суді нічого не доведете. бо договір не засвідчений юристом.
Це не правда. І що значить «засвідчений юристом»? Нотаріусом?
автор Викасикрет 01 апреля в 14:46
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це не правда. І що значить «засвідчений юристом»? Нотаріусом?
так. такий договір має більшу силу,бо неправильно складений це просто фунтік
Идеальная оптимистка 01 апреля в 14:50
Автор, к чему эти заморочки, ну честно.
Я все понимаю честно жить и т.д.
Но блин, вы от себя отрывете или от арендатора, платя те налоги. А они идут уродам на обогащения.
Налоги можете оплатить условно за год прошедший. Не хапнут, переведите пацанам на фронт проверенным, но не государству.
П.С. мое личное мнение.
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 14:57
Ответ дляВикасикрет
так. такий договір має більшу силу,бо неправильно складений це просто фунтік
Хочете- посвідчуйте. В такому випадку нотаріус передасть дані в контролюючий орган (податкову)
Але договори без посвідчення нотаріусом мають таку ж силу, як і зпосвідченням. Єдине, якщо здаєте на довгий термін, 3+роки (можу помилятися), то посвідчення є обов‘язковим
Мексиканочка 01 апреля в 15:01
Ответ дляВикасикрет
8 тис на руки
Як це ви порахували?
Обижулька 01 апреля в 15:05
Ответ дляВикасикрет
не можна. бо складається договір,юристом засвідчений. як ви поставите 5 тис грн замість 10,то вам так і заплатять.і ви нічого не доведете
А кому и что вы собираетесь дрказывать??? В суде? Ага, даже если докажете, у должника ни кола, ни двора, фиг вы что получите
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 15:08
Ответ дляОбижулька
А кому и что вы собираетесь дрказывать??? В суде? Ага, даже если докажете, у должника ни кола, ни двора, фиг вы что получите
Чому ж? Зараз з цим краще ніж раніше. Блокують рахунки та списують борги
А щоб у людини не було рахунків у банку - це велика рідкість
Обижулька 01 апреля в 15:09
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Чому ж? Зараз з цим краще ніж раніше. Блокують рахунки та списують борги
А щоб у людини не було рахунків у банку - це велика рідкість
Ага, поэтому сотни тысяч женщин годами не могут алименты выбить
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 15:15
Ответ дляОбижулька
Ага, поэтому сотни тысяч женщин годами не могут алименты выбить
Нічого. Колись отримають - спадок, пенсія, ще щось…
Обижулька 01 апреля в 15:31
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нічого. Колись отримають - спадок, пенсія, ще щось…
А вы смешная
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 15:39
Ответ дляОбижулька
А вы смешная
Чому ж? Моїй двоюрідній сестрі 16 років, тітка розлучилася, коли дитині було 3 роки. За 13 років колишній чоловік платив аліменти, може, рази 3.
А цього року виплатив всю заборгованість, в нього народилася 3 дитина, хоче виїхати
Обижулька 01 апреля в 15:42
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Чому ж? Моїй двоюрідній сестрі 16 років, тітка розлучилася, коли дитині було 3 роки. За 13 років колишній чоловік платив аліменти, може, рази 3.
А цього року виплатив всю заборгованість, в нього народилася 3 дитина, хоче виїхати
Суперперсвектива: 13 лет ждать, только 13 лет назад доллар по 8 был, а сегодня 40, за 13 лет эти деньги инфляция сьест
ЭкстрасенсиХаЯ 01 апреля в 15:43
Ответ дляОбижулька
Суперперсвектива: 13 лет ждать, только 13 лет назад доллар по 8 был, а сегодня 40, за 13 лет эти деньги инфляция сьест
Але ж це краще ніж нічого