Ниф_ниф• 01 апреля 2024
Хто це? Незадовільним хейтерам краще не заходити
Хейтери я вас люблю
Ця людина має рекордну або майже рекордну кількість нагород у своїй сфері , він ( вона) багатодітний ( на) батько (мати) деякий час жив (ла)в Іспанії та Франції , можливо навіть встиг (ла) пожити в південній чи північній Америці можливо і зараз там живе . Ця людина була дуже задоволена в кінці 2022 року
Дона Ко Ко• 01 апреля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Добре поки, що тем на декілька годин досить. але я повернусь. Просто вже набридло з вами спорити.і да я знаю, що я пишу неграмотно , просто я над цим не заморочуюсь я ж не заяву пишу ... І не диктант
’I´ll be back’ (c)
Грушки-яблочки• 01 апреля 2024
Авторе, не переймайтеся, пишіть. Мені наприклад цікаво, хоча жодної людини ще не вгадала)))