Люблю_смаколики• 01 апреля 2024
Хто це?, або відгадай відому людину по описанню
На перший погляд ця людина може здатися не дуже розумною і легковажною особливо для тих хто бачить його (її )вперше, але насправді всі хто його (її )знають розуміють, що він (вона) доволі-таки розумна людина, має дещо спільне , з людиною яка закликала інших людей не ходити по інших..... Його (Її )доньки мають імена як персонажі з мультиків , йому ( її) може позаздрити багато чоловіків.
Хто це ?
Вишнёвая Леди• 01 апреля 2024
просіть вже в адмінів єдину тему, бо якось вас багато за останні 1,5 години
Люблю_смаколики
• 01 апреля 2024
Шановні незадовільні хейтери, давайте я одним коментарем зекономлю ваш час і свій час .
Мені все одно те що вам не подобається, що я тут пишу, і якщо я буду мати бажання то можу геть створити 100 тут таких тем. Тому що мені це подобається , а ви можете просто пройти повз .на ваших очах не жінку гвалтують, не дитину ображають, не сусідів грабують. Це не та ситуація де неможливо прийти повз
осень харашо• 01 апреля 2024
Ответ дляВинник
сегодня на советчице луна в козероге что-ли?
день открытых дверей в психушке
Хочу наколоти губи• 01 апреля 2024
Автор, описания у Вас так себе, красивым слогом и остроумием, а также глубоким знанием истории Вы не владеете. Может, лучше борщика сварите семье?
Намазюкана нішою• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
А Юру банили за несколько тем в день.
Капитошечка• 01 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
А Юру банили за несколько тем в день.
Здесь тот же сценарий будет.
Хочу наколоти губи• 01 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
Авторе, всі, хто вже хотів, з вами у цю гру погралися. Фатіт.
Но Автору понравилось и Мисс Гэсс не может остановиться.
Люблю_смаколики
• 01 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Заметьте не я первая начала вам хамить
Капитошечка• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Заметьте не я первая начала вам хамить
В том комментарии нет хамства, вам он просто не нравится.
Люблю_смаколики
• 01 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
І взагалі до чого тут історія ? Ця людина про яку я написала вона ще жива і доволі молода.
Люблю_смаколики
• 01 апреля 2024
Скажіть будь ласка ,якщо вам це не подобається ,то навіщо ви це читаєте і заходите сюди ? Тут є ж багато різних тем
Люблю_смаколики
• 01 апреля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Відгадай відому людину ЗА ОПИСОМ!!!
Задрали…
Ну так якщо вам це не подобається то не заходьте і не читайте, тут же ж є багато різних тем.
Крайня невістка• 01 апреля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Інтелігенція ввійшла у чат
Сирожено_пирожено• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
То пишіть без аноніму, і я вас заблокую, щоб не бачити ці тупі заголовки. А раз ви вже пишете на форумі, ще й безграмотно, то читайте й відповіді. Бо писати вас теж ніхто не заставляє.