Давно без алко• 01 апреля 2024

Найкраща глазур для паски

Яка у вас? Щоб не липка і не обсипалася. Декілька років робила лише на згущеному молоці, цього року хочу щось інше спробувати
Точная копия плова• 01 апреля 2024
На желатині. Пошукайте рецепт в гуглі

Аня+Федя=Данил• 01 апреля 2024
https://www.instagram.com/p/C4sYOSrtiv0/?igsh=cHR2...
Аня+Федя=Данил• 01 апреля 2024
Поумничка• 01 апреля 2024
А коли у вас Пасха?
очки_ннадо• 01 апреля 2024
Купленная в ближайшем магазине)
Форс мажор• 01 апреля 2024
Ответ дляТочная копия плова
На желатині. Пошукайте рецепт в гуглі
А ви часто робите на желатині? Можна спитати поради чому в мене вона рідкувата вийшла, текуча? Все робила по пропорціях, але лимонної кислоти не було, додала чайну ложку соку.
Навіть і липка трохи коли висохла.
Точная копия плова• 01 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Навіть і липка трохи коли висохла.
Щороку роблю. Не було такого. Навпаки ледве встигаю понамазувати. Може прлпорція не та

Форс мажор• 01 апреля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Цікаво, може то через лимонний сік.
Аня+Федя=Данил• 01 апреля 2024
Ответ дляФорс мажор
Навіть і липка трохи коли висохла.
Мало взбивали
Огірок та Помідорчик• 01 апреля 2024
На желатині ідеальна! Не липне, на смак, як маршмелоу, лягає розкішно, виглядає гарно, не облущується і головне: паску наріжете хоч і шматочками сантиметр на сантиметр, а вона не обсипеться і буде рівно на кожному сантиметрі. Білкова програє цій по всім параметрам