Пацака-задирака• 01 апреля 2024

Як купувати білизну в інтернеті?

Всім привіт! Хто купує бюстгальтери в інтернеті, як ви визначаєте що він вам "сяде". Стільки гарних бюстів латвійських, іспанських, українських виробників але боюся пролетіти. Приблизно ясно що, знаю який фасон мій але ж інколи і в магазинах потрібно 30 приміряти, що сів добре. Всім дякую!
Настасья Пицун• 01 апреля 2024
Приїхали, поміряли, вернулись додому і замовили....все логічно

автор Пацака-задирака • 01 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я не хочу нікуди їхати. Треба що він до мене приїхав.
Настасья Пицун• 01 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Ну так позвоніть йому скажіть що хочите його і нехай бігом їде до вас...все логічно
автор Пацака-задирака • 01 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Кому?
Леди_в_ночи• 01 апреля 2024
С нексте есть выбор, лиф точно вернуть можно. Обычно в вас 34 В, его и заказываете. Но мне хб клео намного комфортнее
Настасья Пицун• 01 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Кому?
Тому хто має до вас приїхати! ’’Треба що він до мене приїхав.’’
Сегодня сержусь• 01 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Тогда найдите магазин, который принимает возврат. Я давно покупала в одном немецком магазине, там есть отзывы, заказала 4 штуки сразу бюстов примерного фасона и размера. Два из них подошло, остальное вернула. Трусы по отзывам, сразу подошли, эту модель и покупаю несколько лет.
автор Пацака-задирака • 01 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Тема про бюстгальтер
Настасья Пицун• 01 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Тема про бюстгальтер
Вкурсі

автор Пацака-задирака • 01 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую
автор Пацака-задирака • 01 апреля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Треба пошукати в Україні такий, дякую
МУСЯкомарова• 02 апреля 2024
Купую лише там де є повернення.
Слава Богу, зараз таких магазинів вистачає.