Куратор дебошей• вчера в 09:39

Завжди розраховуйте лише на себе

У червні я вже була у відпустці 2 тижні з дочкою. Але з чоловіком,з яким зустрічаємось, домовилися після того як дочка вступить у внз, поїхати в серпні на 10 днів кудись. І от йому не продовжили бронь. Вірніше, продовжили, але вона не встигла оновитися в Резерві, бо закінчилася бронь 5, а 6 числа вже подали типу в розшук в тому місці, де він був прописаний ще в молодості ( в Одес.області). Звідти він вже 17 р. тому виписався і став на облік у Києві. Але довести комусь щось неможливо. Дзвонив,писав. Також підключився роботодавець. Безрезультатно. Там кажуть, приїжджайте особисто. Куди? Де він 17 років вже не живе? і має прописку в Києві 17 років. Одним словом, вирішити це питання не вдається. Поїздка накрилася.
Я мала і матиму чималі витрати (внз контракт),і тому все мав оплачувати в поїздці він. І тепер він не їде, а я не знаю що робити.І відпочити хочеться,але грошей обмаль, і людину з бронню квартири не хочеться підвести,бо вона ще 2 тижні тому дзвонила і перепитувала- чи будемо,бо таке місце, що квартири нарозхват, не вистачає. Їхати мали вже з понеділка. Я просто понити. Завжди розраховуйте лише на себе
Organic• вчера в 15:34
Ответ дляКуратор дебошей
Святошинського району м.Києва (бо там приписаний) ,бо він військовозобов´язаний і до них приходив у 2022 р. відмовили тоді,мовляв,людей достатньо. а тепер у нього бронь з 2023 року,бо він змінив роботу. а тепер вони полюють,та пізно. Підняли на зараз вище керівництво. Воно поїде розбиратися спочатку у Києві.
Так йому треба туди саме і йти, у мене у чоловіка в Резерві не вірно світились данні, по старій реєстрації, сходив тільки в ТЦК по фактичньому проживанню, все виправили. Не треба було нікуди їхати.

автор Куратор дебошей • вчера в 15:35
Ответ дляOrganic
керівництво сказало сидіти тихо і не рипатись з хати з червоною смужкою у резерві. само поїде розбиратися. документи вже підготовлені.
Твердая валюта• вчера в 15:45
Ответ дляМой завтрак
У вас истерика. Просто отмените бронь квартиры и все. Выдыхайте. Причем тут расчет на себя как совет для всех я не сильно поняла, извините
І я, автор прямо роман написала.
Недавно відміняла бронь на житло в Закарпатті, просто захворіла. Без чоловіка, дітей, ВНЗ, як ото накрутила автор.
Гроші мені віддали через три дні і все ок.
При чому розраховуйте на себе взагалі не зрозуміла.
Кавуся• вчера в 16:23
Ответ дляКуратор дебошей
,вы такая наивная))) уже отправлено более 5 писем. результата нет. Ответ один- едьте лично с документами. Еще вариант - отправить пакет документов через бухгалтерию преприятия. Но бухгалтер говорит,что это мало поможет. бухгалтер уже на почте
С 5 числа по 5 писем уже разослали?И все уже пришли и ответ Вам дали?Не звиздите,ответы рассылаются в течении месяца.
автор Куратор дебошей • вчера в 17:20
Ответ дляКавуся
не дали ни одного ответа. Где я сказали,что дали??? ответов нет .по тел сказали,что у них нет времени. чтоб ехал лично с документами. а так ни ответа ,ни привета. На те письма и отвечать никто не будет.
р.с. читать научитесь.
Svitlo_• вчера в 17:27
Ответ дляКуратор дебошей
Керівництво нічого не вирішить. Тут лиш адвокат.
автор Куратор дебошей • вчера в 17:29
Ответ дляSvitlo_
вирішить,вже вирішує. Зв´язки вирішують багато чого. ви забули в якій країні ви живете? ніяких адвокатів не треба,коли все вирішується на рівні воєнкорів. тим більше це помилка з пропискою і є відповідні документи.
Р.С. не дай бог потрапити до такого спеца як ви. Це жах. не доведи господь.
Svitlo_• вчера в 17:29
Ответ дляКуратор дебошей
Так воно ще ж не поїхало
автор Куратор дебошей • вчера в 17:29
Ответ дляSvitlo_
Так воно ще ж не поїхало
а ви звідки знаєте?))))

Svitlo_• вчера в 17:30
Ответ дляКуратор дебошей
А які документи підготовлено?
автор Куратор дебошей • вчера в 17:30
Ответ дляSvitlo_
А які документи підготовлено?
не знаю. бухгалтер готувала і вже передала кер-ву.
Svitlo_• вчера в 17:30
Ответ дляКуратор дебошей
а ви звідки знаєте?))))
Ну годину назад ви писали що поїде.
автор Куратор дебошей • вчера в 17:31
Ответ дляSvitlo_
Ну годину назад ви писали що поїде.
але година вже пройшла))))
Svitlo_• вчера в 17:31
Ответ дляКуратор дебошей
Що може підготувати бухгалтер для ТЦК?
автор Куратор дебошей • вчера в 17:33
Ответ дляSvitlo_
Що може підготувати бухгалтер для ТЦК?
Удалено администрацией...
Svitlo_• вчера в 17:36
Ответ дляКуратор дебошей
Удалено администрацией...
В ТЦК не потрібно жодного документу з бухгалтерії
Ищу Аленя• вчера в 17:40
Ответ дляКуратор дебошей
А вот так. Настоящая приписка здесь. А в резкрве-одес.обл.и по телефону ничего не хоият решать.мол..да.ошибка.едьте лично
В Украине уже нет прописок, лажаете руссковыродки
Робот Вертер• вчера в 18:01
Я автору не верю.Слишком неправдоподобный вброс для школьниц
Кавуся• вчера в 18:53
Ответ дляКуратор дебошей
р.с. читать научитесь.
А ты писать научись,а потом неси бред в массы.Запизделась в своих же ответах

Сяду на шию, дорого!• вчера в 19:26
Ответ дляХтомолодець? Я!
А до чого тут розраховуйте на себе?
Ну типа Если хочешь в отпуск езжай сама наверное так
автор Куратор дебошей • вчера в 21:35
Ответ дляРобот Вертер
Да насрать мне. Главное что сегодня все решилось.
Галябалована• вчера в 23:14
Ответ дляКуратор дебошей
ще раз. штраф з´явиться після подачі заяви лише протягом 24-31 дня. за законодавством. в резерві штрафу нема поки.платити нічого.
Для вас еще раз
Штраф появился в резерве из-за того, что ваш мужчина не явился по месту регистрации
Клацаете пальчиками в резерве, находите штраф, уплачиваете 8500 и смотрите как исчезает красная полоска. ПРОВЕРЕНО
Галябалована• вчера в 23:17
Ответ дляКуратор дебошей
вже зверталися. Поки не висвітиться Штраф - платити нема чого. а він з´явиться ще не скоро. протягом місяця.
Вы туда больше не обращайтесь
Галябалована• вчера в 23:26
Ответ дляКуратор дебошей
Выписку о зарплате?
Ох вы и сказочница 🤥
автор Куратор дебошей • вчера в 23:46
Ответ дляГалябалована
Для вас еще раз
Уже все решили. Руководство подключили и все решилось. Позвонили они. Забрали заявление. Резерв обновился. Красной полоски нет. Завтра дожена быть бпонь.