празники не помню• 01 апреля 2024
Як вам таке взуття?
Шукаю щось зручне на підборах. Пишуть, що дуже зручні
Результат:
вже голосів:
35 (56.45%)
Ні
20 (32.26%)
Так
7 (11.29%)
Не знаю
празники не помню
• 01 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Похожие Поляковой выкинул в окно её любовник из мастер шефа
Аби нікому в голову не попав)
Как_б_не_так• 01 апреля 2024
Мені зручно те, що як можна більше фіксує ногу. Чим більше площа прилегания, тем удобнее, тут она маленькая, будет тереть и нога ерзать
празники не помню
• 01 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Шукаєте сусідів своїх?
Инстагра_мерша• 01 апреля 2024
Обувь на тонком каблуке с незафиксированной пяткой не может быть удобной. Это босоножки для постоять пять минут и сесть.
Дама_из_рекламы• 01 апреля 2024
как такие шлепки на каблуке в принципе могут быть удобны? носить конечно Вам, но они максимально неудобные и некрасивые вдобавок
На_оба_рот• 01 апреля 2024
Угі і крокси
Вибачте, не стрималась.
По темі не підкажу, таких не мала, але якщо потіє нога, то буде ковзати і буде мабуть незручно
Вибачте, не стрималась.
Алгонавт• 01 апреля 2024
Я видела их вчера и сегодня у Алины
Мне не нравится цветок на каблуке, а так симпатичные
Она писала, что маломерят на полразмера
Мне больше понравилась сумка плетеная, пойду искать ее на сайте
Она писала, что маломерят на полразмера
празники не помню
• 01 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Я видела их вчера и сегодня у Алины
Она писала, что маломерят на полразмера
Мені теж ця сумка сподобалося
На_оба_рот• 01 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Мені теж ця сумка сподобалося
А мені більше всього сподобалася плитка на підлогі))
Гуляю босоніж• 01 апреля 2024
Гарні але не може бути таке взуття зручним, ну ніяк. Треба ширші перетинки, товщий каблук, і бажано фіксація ремінця навкруги щиколотки. А це тапці постояти/посидіти.
Намакушка• 01 апреля 2024
Ну если из машины в офис и сидеть, то норм, а если ходить, то замахаетесь Вы в них
празники не помню
• 01 апреля 2024
Ответ дляНамакушка
З авто в офіс чи на захід якийсь. Не для громадського транспорту
Намакушка• 01 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Тоді норм
120-120-120 (не худею)• 02 апреля 2024
Міряти треба. Якщо у Вас не проблемна стопа і взуття підходить за розміром та повнотою, то так, зручні.