празники не помню• 01 апреля 2024

Як вам таке взуття?

Шукаю щось зручне на підборах. Пишуть, що дуже зручні
Результат:
вже голосів: 62
35 (56.45%) Ні
20 (32.26%) Так
7 (11.29%) Не знаю
Котогосподиня• 01 апреля 2024
Надо мерять
Булькаю• 01 апреля 2024
Похожие Поляковой выкинул в окно её любовник из мастер шефа
Червона рута• 01 апреля 2024
Удалено администрацией...
автор празники не помню • 01 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Аби нікому в голову не попав)
Шеллар• 01 апреля 2024
Зручно сидіти?
Бо на мою думку - це максимально не зручне взуття для літньої спеки.
Как_б_не_так• 01 апреля 2024
Мені зручно те, що як можна більше фіксує ногу. Чим більше площа прилегания, тем удобнее, тут она маленькая, будет тереть и нога ерзать
Булькаю• 01 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Аби нікому в голову не попав)
Это точно
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Шукаєте сусідів своїх?
Инстагра_мерша• 01 апреля 2024
Обувь на тонком каблуке с незафиксированной пяткой не может быть удобной. Это босоножки для постоять пять минут и сесть.
Дама_из_рекламы• 01 апреля 2024
как такие шлепки на каблуке в принципе могут быть удобны? носить конечно Вам, но они максимально неудобные и некрасивые вдобавок
Та_все_ок_будет• 01 апреля 2024
На_оба_рот• 01 апреля 2024
Угі і крокси
Вибачте, не стрималась.
По темі не підкажу, таких не мала, але якщо потіє нога, то буде ковзати і буде мабуть незручно
Алгонавт• 01 апреля 2024
Я видела их вчера и сегодня у Алины
Мне не нравится цветок на каблуке, а так симпатичные
Она писала, что маломерят на полразмера

Мне больше понравилась сумка плетеная, пойду искать ее на сайте
Ответ дляАлгонавт
Я видела их вчера и сегодня у Алины
Она писала, что маломерят на полразмера

Мені теж ця сумка сподобалося
На_оба_рот• 01 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Мені теж ця сумка сподобалося
А мені більше всього сподобалася плитка на підлогі))
Пффф 100%• 01 апреля 2024
Дуже класні. Якщо стопа вузенька, то беріть
Гуляю босоніж• 01 апреля 2024
Гарні але не може бути таке взуття зручним, ну ніяк. Треба ширші перетинки, товщий каблук, і бажано фіксація ремінця навкруги щиколотки. А це тапці постояти/посидіти.
Намакушка• 01 апреля 2024
Ну если из машины в офис и сидеть, то норм, а если ходить, то замахаетесь Вы в них
Ната1975• 01 апреля 2024
По червоній доріжці в Каннах пройтись хіба що....не уявляю,як в них довго виходити.
Ответ дляНамакушка
З авто в офіс чи на захід якийсь. Не для громадського транспорту
Намакушка• 01 апреля 2024
Ответ дляпразники не помню
Тоді норм
120-120-120 (не худею)• 02 апреля 2024
Міряти треба. Якщо у Вас не проблемна стопа і взуття підходить за розміром та повнотою, то так, зручні.