Не служанка• 02 апреля 2024
Ви пожаліли, що брали кредит?
Наприклад взяли кредит 50 тис. гривень на часи взяття кредиту це наприклад 4000 доларів, а поки віддали то ця сума вже як 2000 тис. Доларів.
Результат:
вже голосів:
18 (58.06%)
Ні виручило дуже.
13 (41.94%)
Пожіліла
Злива інформації• 02 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Нет такого слова ’’пожаліли’’...
А есть такое слово как «душно»? Откройте форточку
На пів ставки• 02 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Нет такого слова ’’пожаліли’’...
Словник юа.
Зручний у користуванні. Сміливо перевіряйте.
спальное место• 02 апреля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Словник юа.
Зарядить телефон, жинко
Я супер-пупер• 02 апреля 2024
Брала машину і квартиру в кредит, дуже классно все вийшло, дуже вигідно. Машину при курсі 18-28 виплачували, а взяли за 2 місяці до скачка. Виплатили з % 180 тис грн. Зараз їй 10 ркеів продати можна за 350 тис. Грн.
Квартиру теж, виплатили поки добудувалася з % вийшло набагато дешевше, ніж вже на той момент брати готову (2 роки активного росту нерухомості).
Жена_КотораяСтена• 02 апреля 2024
Нет, не пожалела. Несколько раз брала кредит и получалось пользоваться чужими деньгами себе в прибыль. Правда никогда не брала потребительских кредитов. Только под выгодное дело.
Лупаю цю скелю• 02 апреля 2024
После развода и продажи общего дома моей половины хватило только на очень скромную квартиру. Дальше в кредит брала всю новую технику, частично мебель.
Квартира осталась в оккупации, а я ещё год выплачивала кредит.
Конечно мне очень жаль потраченных денег.
Из-за этого иногда думала, что нужно было не выезжать и как-то уж жить там.
Но при этих мыслях становилось ещё хуже. Не смогла бы я жить рядом с тварями, ненавижу я их.
Сусідка зверху• 02 апреля 2024
Ответ дляспальное место
Зарядить телефон, жинко
Жєнщіна учітєсь вам полєзно
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А такое бывает?
Звичайно. В умовах інфляції національної валюти кредити в ній вигідні і буває мега вигідні. Мені моя квартира вийшла дешевшою на 1500$, це за рік розтермінування. У родичів взагалі бінго, брали квартиру в іпотеку, на той час вона коштувала 40000$, через три роки вже еквівалент 17000$, а риночна її вартість зросла вдвічі, тобто 80000$
из желе я• 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Якщо зарплата в доларах і людина долари міняє на гривні, щоб платити кредит, то вірю зо вигідно. А якщо людина заробляє гривні і виплачує кредит гривнями, а ще гірше як кредит валютний, то з % як не крути віддав більше, ніж брав. Інакше б ніхто ті кредити не видавав, в банках же не дурні сидять.
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Навіть якщо зарплата не в валюті, то люди свої збереження роблять в валюті, бо її темп знецінення значно менший. В мене була вся сумма на квартиру в валюті. Але я оформила договір з розтермінуванням, приходив час сплачувати, міняла і платила в гривні. І вигадала. А родичі трьошку взяли за 350000 грн. І виплачують її зі своіх гривнєвих зарплат. Як гадаєте, вигідно зараз 300 грн в місяць платити?
из желе я• 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Давайте почнемо з того, що не у всіх хто бере кредит є одразу вся сума на квартиру. Зазвичай беруть коли своїх не вистачає. А за родичку, то ще питання скільки років вона ту квартиру виплачує, бо вже давненько трьошки по 350тис були. Та й взагалі 300 грн в місяць бути не може. Навіть якщо вона брала кредит на 20 років, то 300*12міс*20р.=72000 грн. Це вона хіба що ланос колись брала, а не трьошку.
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Мій приклад це відповідь по темі автора. Я пишу що зараз вони платять 300 грн на місяць. Схему погашення Ви не знаєте щоб стверджувати може це бути чи ні. Ви не порахували сплату першого взносу. Ви не знаєте, що це було житло по программі молодіжного кредитування. Тому не рахуйте прямолінійно, не знаючі всіх умов. Не благодарна це справа. Ну і фантазія про Ланос потішила))
Але ж мова не про це. Хочете ставити під сумнів, ваше право. Мій досвід такий, що певні види кредитів це все ж таки інструмент вигідний за умови фінансової дисципліни. Ризики інфляційних знецінень набагато вищі.
из желе я• 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А я вам написала, що ваші еквіваленти в 40 і 17тис доларів не мають сенсу, якщо людина віддає кредит гривнями. Навіть якщо долар був 8, а став 20, то все одно в гривнях з % за весь період іпотеки купуєш банку ще одну квартиру, ну як мінімум половину. Це якщо ми говоримо про стандартні кредити. Звичайно коли частину за тебе платить держава, то це вигідніше. Тут навіть мови нема. Але взяти навіть ту саму єоселю, то вона не всім доступна, бо квартири в нових будинках до трьох чи до десяти років найдорожчі на ринку і хто має досить високі доходи, щоб отримати кредит і придбати таку квартиру в більшості своїй той кредит не потребуть.
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Добре. Ваша позиція стосовно моїх прикладів зрозуміла Якщо не брати до уваги іпотеку та кредит на авто, то яка Ваша думка по питанню автора?
из желе я• 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так я ж її написала в першому повідомленні. От взяла автор 50тис грн. Вона не вказала під які % і на який термін. Припустимо на 5 років і під 15% річних. Схема стандарт, не ануїтет. Їй потрібно повернути 70тис грн. Тобто 20тис грн вона заплатить зверху. Я не пам´ятаю, щоб в нашій державі всім під час скачків валюти аж бігом піднімали зарплати вдвічі чи втричі. Тому хоч ті взяті 50тис і стали двома тисячами доларів, але їй треба віддати 70тис грн з %.
Не служанка
• 02 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
то варто брати кредит наприклад 300000,00 грн на 36 місяців під 1,5% на місяць! А за цей час долар виросте 100%
из желе я• 02 апреля 2024
Ответ дляНе служанка
Потрібно прораховувати в кожному окремому випадку! А не тупо прив´язуватись до росту долара, особливо коли у вас його нема того долара і зарплата в гривні. От про що я. Невже так важко зрозуміти. В 2018-2019роках був період коли долар впав з 28.50 до 24грн. Тоді варто було кредити брати? Не ліпіть долар до кредиту.
Тепличная• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Яка марка машини у вас?
Тепличная• 16 апреля 2024
Ответ дляиз желе я
Не скажіть. А який дохід на місяць по-вашому високий? Скільки?
Тепличная• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Був сітроен с1
В районе 4 тыс долл такая машина сейчас, никак не 10.
из желе я• 17 апреля 2024
Ответ дляТепличная
Високий до безкінечності. Я вам скажу по наш випадок для прикладу. У чоловіка 18-20 тис чистими і мої декретні 860грн. Думаєте нам дадуть єоселю?
Я супер-пупер• 17 апреля 2024
Ответ дляТепличная
Та я написала свою))) я до речі її продала 2,5 роки тому за 8,5 тис.
А у чоловіка (про яку писала вище) хюндай акцент.