Щас ухожу• Изменено 2 часа назад
Мене не люблять гроші((
Це, дійсно, так. Я не можу зібрати фінансову подушку. Та я навіть кілька тисяч відкласти не в змозі. Як тільки я ничкую хоча б маленьку суму - починаються проблеми на рівному місці: то раптово й фінансово затратно починає хворіти вся сім´я, то ще щось трапляється вдома, що витягує все, що відклав, витрушує всі кишені до копійки, ще й напозичаєшся.
Я ніколи, до речі, не даю собі установок: ’назбирати про чорний день’ чи ’на випадок хвороби’, відкладаю з позитивним настроєм, з гарними думками, мріями про якусь покупку вимріяну. Але до цього не доходить ніколи. Що робити? Жити без грошей? Але ж я доросла людина, і так не серйозно, розумію, що повинні бути гроші.
Може, у когось таке було, і ви знайшли вихід? Може, знаєте магічний ритуал, щоб подружитися з грошима? Я вже й гарну зелену сумочку їм купила із застібкою, для заохочення))
Щас ухожу
• 1 час назад
Оце зріз суспільства. Ваші відповіді дуже показові. Ви готові висміяти і зжерти кожну людину, яка вам особисто нічого поганого не зробила. Не треба й ворогів.
Але життя непередбачуване. І інколи підкидає такі сюрпризи, що й не встигнеш схаменутися, як ти вже на самому дні. Тож не питайте потім :’А що я? А я нічо...’
Щас ухожу
• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
І не кажіть!
Як пише ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ДП:
Може, знаєте магічний ритуал, щоб подружитися з грошима? Я вже й гарну зелену сумочку їм купила із застібкою, для заохочення
Як пише ПРОВІДНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ДП:
Лікуйся.
успокойте_Меня• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Вперше чую, що порядок і чистота вдома виникають по факту знайомства з рунами.
Вот как неадекватам давать советы.. обойдешься без советов. 🫣🥴
Горня капучіно• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Лікуйся.
А чому ж вам ваше життя таке підкинуло?
Бо хтось куку, дурний, хворий і потребує швидкої?
Горня капучіно• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Лікуйся.
Давай, спеціаліст, ще оте про плечі і речі, і розходимося
Аноним_1858• 1 час назад
Ответ дляуспокойте_Меня
У вас дома чистота и порядок? Знаете что такое руны?
По чем здесь чистота и порядок и деньги? Где связь?
Щас ухожу
• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Ви хоч інколи домовляєтеся з ШФ? Чи постійне загострення?🤔
Горня капучіно• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Бачите, як ви за пару хвилин від прохання риталу перейшли до агресивних образ, згадавши куку, швидку, дурне, загострення і шф?
А чому? Бо це знайомі для вас речі.
Джем Шакіри• 1 час назад
Ответ дляуспокойте_Меня
У меня у родителей так, это реально капец, как только у них появляются деньги, сразу какая-то серьёзная неприятность и все, деньги уходят туда((
Горня капучіно• 1 час назад
І так:
1. Легендарні «Червоні труси на люстрі»
Це класика психотехніки Симорон. Вважається, що цей яскравий об’єкт створює «енергетичний вихор» для грошей.
Що робити: Візьміть нові червоні труси (можна з бантиком для серйозності моменту).
Екшн: Закіньте їх на люстру лівою ногою (або просто рукою, якщо розтяжка не як у Ван Дамма), вигукуючи: «Труси на люстру — гроші в хату!».
Важливо: Не знімати, поки не прийде СМС про зарплату (або поки не прийдуть гості).
2. Ритуал «Грошовий душ»
Що робити: Коли наступного разу будете отримувати готівку, розсипте купюри на ліжку й полежте на них пару хвилин.
Мета: Щоб гроші «звикли» до вашого запаху та енергетики й завжди поверталися «додому».
3. Магічне «заряджання» гаманця
Що робити: Візьміть зарядний пристрій від телефона.
Екшн: Один кінець увімкніть у розетку, а штекер покладіть у порожній гаманець на ніч.
Закляття: «Заряджайся, гаманець, будь на гроші молодець!».
4. Ритуал з лавровим листом
Що робити: Візьміть найбільший лавровий лист з пачки.
Екшн: Напишіть на ньому фломастером суму, яка вам потрібна, і покладіть у таємне відділення гаманця. Кожного разу, коли відкриваєте гаманець, підморгуйте листку.
1. Легендарні «Червоні труси на люстрі»
2. Ритуал «Грошовий душ»
3. Магічне «заряджання» гаманця
4. Ритуал з лавровим листом
Горня капучіно• 1 час назад
Лаврушку, якщо все ж таки вам колись доведеться писати декларацію, можете не вносити
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
4. Найти статусного мужика
5. Устроить бизнес за деньги приносить продукты мужчинам, которые от тцк скрываются в квартирах
Скляна миша• 1 час назад
Я тільки зібрала пару тисяч, як в нас повибивали всі вікна і треба терміново ставити інші. І так все життя. Тільки зібрала, то щось трапилося і летять ті гроші незрозуміло куди.
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Ви дуже остроумна,пробуйте монетизувати.
Щас ухожу
• 1 час назад
Ответ дляСкляна миша
(((
ДваДваВісім• 51 минуту назад
Ответ дляЩас ухожу
Я не економіст. До речі, цікаво, як зараз можна працювати віддалено, якщо світла на добу 4-6 годин?
Чудово працюється, якщо купити хоча б потужний пауер-банк для ноутбука.
Не кажучи вже про зарядні станції, сонячні панелі та генератори.
Несу пургу• 45 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Так я й написала вам, що не хлам. Саме хламу немає.
Я запитала хлам є, ви написали, що в сараї набиралися чимало)(
Карамбулкул• 36 минут назад
Я відкладаю і даю установку собі, що щоб не сталось - я їх не чіпаю. По ітогу залізаю в кредитку стабільно кожного місяця, але заначку не чіпаю. Коли не відкладала, то все одно в кредитку залізала, тому не бачу сенсу ті гроші виймати
Смячиком• 27 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
вот поэтому вас деньги не любят. и не только деньги.
вы строите из себя жиночку с позитивным настроем и гарными думками, а внутри гниль.
вы завистливая, злорадная, мелкотравчатая и обозленная.
Щас ухожу
• 17 минут назад
Ответ дляСмячиком
Пройдіть повз. Ваша хвора уява мене не цікавить.
Смячиком• 12 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
правда колет глаза)
вы злая и обиженная на жизнь, это видно по всем вашим комментариям
и все вокруг это понимают, включая деньги