бибизяна• 02 апреля 2024

На Айхерб і таке буває, не знала..

Листування з супорт:

Добрий день. Замовила ось такий комплекс добавок з калієм, як заявлено на упаковці: https://ua.iherb.com/pr/nature-s-life-cal-mag-zinc... Nature´s Life,
При отриманні перевірила склад і не бачу там калію - лише кальцій.
Я хотіла б розуміти що ж саме я купила.

Додані файли
blob
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Відповідь:

Вітаємо, Світлана,

Дякуємо за звернення до служби підтримки iHerb.com.
Ми приносимо вибачення за незручності, пов´язані з невірною назвою товару. Нажаль, при перекладі на українську мову сталася помилка через використання машинного перекладу.

У складі товару Cal / Mag / Zinc Complex, 250 Tablets дійсно відсутній калій. Однак не турбуйтеся, наші фахівці вже проінформовані про цю проблему і виправлять її найближчим часом.

Для вирішення цієї ситуації ми подали запит на повернення коштів за вказаний товар. Наші фахівці з питань відшкодування коштів розглянуть Ваш запит та нададуть відповідь протягом 24 годин.
Повернення коштів становить кілька днів (5-7 днів), залежно від політики Вашого банку. Докладніше про те, скільки часу потрібно для повернення коштів, Ви дізнаєтеся в нашій статті Скільки часу займає відшкодування коштів?
Будьте впевнені, що ми отримали всю необхідну інформацію і зробили замітку щодо ситуації, що склалася, щоб покращити якість пропонованих послуг. Після цього відповідний відділ буде поінформований про цей інцидент і буде вжито належних заходів.
Ще раз просимо вибачення за завдані незручності. Бажаємо Вам гарного дня та міцного здоров´я.
Ми дякуємо Вам за вибір iHerb.com, просимо звертатися до нас з будь-яких питань.
Sincerely,
Vlad I.
Your iHerb Team

Невгамовна• 02 апреля 2024
Ну читать нужно что написано сзади на баночке
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
А що написано в назві - ні, не треба?
МинерАлочка• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
А що написано в назві - ні, не треба?
Треба ВСЕ читати і з усіх боків.
Дивно, що хтось так не робить.
Невгамовна• 02 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Треба ВСЕ читати і з усіх боків.
Дивно, що хтось так не робить.
+100
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
Треба ВСЕ читати і з усіх боків.
Дивно, що хтось так не робить.
А мені більш дивно, що на такому сайті можливий машинний переклад і такі грубі помилки.
Котомафия• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
А що написано в назві - ні, не треба?
Я завжди читаю склад і який саме вміст того чи іншого вітаміну. Ви дивна

Для драки• 02 апреля 2024
І на упаковці, і в описі вказано кальцій
Коварная Зая• 02 апреля 2024
Удалено администрацией...
Лапка• 02 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
И знать иностранный?
Перевод должен быть правильный
Невгамовна• 02 апреля 2024
Встречала неоднократно косяки в названии. Перевод неккоректный
Советничаю тут• 02 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Была ситуация, раз прислали баночку там все соответствовало с сайтом. Ну и по этой же ссылке заказали ещё раз, а были расхождения уже вроде с дозой. Взяли две банки прям рядом сравнили и да разница была
Накладні мюслі• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Это случается
Emeriez• 02 апреля 2024
Чому ви думаєте, що там є перекладачі на різні мови, редактори та коректори? Добре, що вони дуже легко погоджуються на повернення коштів
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Читайте на здоров´я, мені при купівлі достатньо назви з переліком мікроелементів.
Не знаю що ви там ще намагаєтеся знайти в складі, я його читаю вдома, кщоб зрозуміти яку кількість таблеток приймати.
Для драки• 02 апреля 2024
Ответ дляЛапка
И знать иностранный?
Перевод должен быть правильный
Необовʼязково, склад ж на сайті, тим більше, автору повертають гроші за цей товар
Котомафия• 02 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
По этой же ссылке может быть через время вообще другой товар. Всегда нужно проверять
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляДля драки
В назві упаковки вказано калій. Це вже зараз мабуть виправили.
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Удалено администрацией...

МинерАлочка• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
А мені дивно, що ви в школі не придивлялися до таблиці Мєндєлеева. Бо калій не так пишеться, як на упаковці. Чи ви на картинку з товаром також не дивилися?

Бо на паркані теж буваж написане щось приємне з трьох літер, а виявляється, що за парканом усього лише дрова.
Котомафия• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Якщо вам нема різниці які дози вітамінів у комплексі, боюся що вам взагалі не потрібні вітаміни, бо можете собі ще біди наробити таким неконтрольованим прийомом
Для драки• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Ну так, всього то тисяч 30 товарів, невже складно найняти сотню українців для перекладу, і так по кожній мові
Советничаю тут• 02 апреля 2024
Ответ дляКотомафия
Ну так и проверяли. Я ж ещё раз говорю. Именно этот же товар ещё раз решили заказать. Банка та же и фото и описание. Прислали один в один а состав немного изменен
Коварная Зая• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
Так я хоть образованная тетя
Напланетянка• 02 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
я тоже всегда перечитываю хоть и не использую русс перевод сайта
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Так я хоть образованная тетя
Поки непомітно
МинерАлочка• 02 апреля 2024
І де авторка калій побачила?
автор бибизяна • 02 апреля 2024
Ответ дляМинерАлочка
І де авторка калій побачила?
Назву прочитати в стані? Чи ні?
Коварная Зая• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Поки непомітно
Удалено администрацией...
Для драки• 02 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Як мінімум потрібно дивитися, чи добре засвоювані форми компонентів. А скільки приймати, дивитись заздалегідь, щоб визначити вигідність покупки
Ти більше, в складі втричі більше компонентів, чим у назві